COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Üsküdar Ahmediye Mahallesinde 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 108m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13034
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 108m2
Ada 408
Parsel 45
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul ili Üsküdar ilçesi Ahmediye Mah. Dönmedolap Sokak No:46 B.B:10

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3.normal kat 10 no'lu bağımsız bölüm bina girişine arka tarafta yer alan dubleks dairedir. Taşınmaz normal katta 65 m2 alanlı, çatı katında 43 m2 + 12 m2 teras alanlı olmak üzere toplamda 108 m2 + 12 m2 teras alanlıdır. Taşınmazın normal katında hol, salon, mutfak, oda, banyo, balkon bölümlerinden, çatı katında hol, 2 oda, banyo, teras bölümlerinden oluşmaktadır. 
158 m2 alanlı, 408 ada, 45 bo'lu parsel üzerinde kurulu olan ana taşınmaz ayrık nizamda inşa edilmiştir. Ana Taşınmaz bodrum, zemin, 3 normal kattan oluşmaktadır, bodrum katta 2 adet daire, zemin katta bina girişi, 2 adet daire, normal katların her birinde 2'şer adet daire olmak üzere binada toplamda 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan güneydoğu (Dönmedolap sokak) cephesinden camlı kapı ile sağlanmaktadır. Bina girişi, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina dış cephesi alüminyum kompozit kaplıdır. 
Ulaşım: Taşınmaz Tunusbağı Caddesi üzerinde Zeynep Kamil - Ahmediye istikametinde ilerlenirken sağ kolda yer alan Dönmedolap Sokak üzerinde yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.