COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Ümraniye Armağan Evler Mahallesi'nde 68m2 Daire

Bankadan 2 + 1 68m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14959
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 68m2
Ada 330
Parsel 51
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 15/02/2013
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Armağan Evler Mah. Dere Sk. No:135, D:14 Ümraniye

Uzman Görüşü

Genç Osman İlkokulu, Hidayet Cami, Nihat Sami Banadı Ortaokulu ve Atakent Alparslan Cami yakın konumlu yeni binada 68 m2 daire; Mithat Paşa Caddesi ve Akdeniz Caddesinin ulaşım ve alış­veriş olanaklarından faydalanma, açık otoparkı ve asansörü bulunan yeni binada yer alma gibi olanaklara sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 14 nolu bağımsız bölüm 1.normal katta, bina girişine göre sağ/ön konumludur. Taşınmaz brüt 68m2´dir: salon+ mutfak nişi, oda, banyo+ wc ve antre hacimlerinden ibarettir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Ana Gayrimenkul 1.026,72 m2 yüzölçümlü 330 ada, 51 parsel üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında ve ayrık nizamlı olarak inşa edilmiştir. Ön cephesi ile Dere Sk`a, arka cephesi ile Havuz Sk´a bakar. Bina girişi sol yan cepheden ve zemin kat seviyesindendir. Taşınmaz 2.bodrum + zemin + 6.normal + çatı katında ibarettir. 2.Bodrum katta otopark ve sığınak yer almaktadır. 1.Bodrum katta 5 daire, binaya ait toplantı odası ; zemin katta 4 daire ; 1.normal kattan itibaren katta 6 daireden, binada toplam 45 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş kapısı çelik doğramadır. Bina giriş zemini, sahanlık ve merdiven basamakları mermer kaplıdır. Merdiven korkulukları alüminyumdur. Bina dış cephesinde akrilik esaslı dış cephe boyası ve dekoratif amaçlı söve uygulanmıştır. Fransız balkonların korkulukları alüminyum doğramadır. Bina asansörlüdür. Doğalgaz tesisatı mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, TEM Otobanına, FSM Köprüsü istikametinde yol alırken, Çakmak Köprüsü`ne gelmeden sol kolda yer alır. Mithat paşa Cd., Ümraniye`nin Alemdağ Cd.`ne paralel ana akslarındandır. Mithat Paşa Cd.`nde Çakmak Köprüsü istikametinde yol alırken, Akdeniz Cd.`ni geçtikten sonra sağdaki 1.yol Dere Sk., 2. yol ise Havuz Sk´tır. Ana gayrimenkulünün yer aldığı Dere Sk ve Havuz Sk`ın arasında, 51 no`lu parselde yer alır. 

Not: 15/02/2013 tarihli ve 13-161 No'lu Yeni Yapı Ruhsatı mevcuttur. Taşınmaz üzerinde TEİAŞ'ın parsel üzerinde irtifak hakkı şerhi vardır. Parselin üzerinden yüksek gerilim hattı geçmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.