Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Tuzla'da Aydoğanpark Sitesinde 2+1 Daire

Sahibinden 2 + 1 80m2

Özellikler

Tapu no 9120
Ada 0
Parsel 7184
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm C 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Postane Mh.Cihan Sokak Aydoğanpark Sitesi C Blok Apt. No: 12C D: 1 Tuzla / İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bölgede ana cadde konumundaki istasyon caddesinden yaya ulaşımıyla Tuzla sahile, Tuzla Marinaya ve Hızlı Tren istasyonuna erişim vardır. Konu taşınmazın yakın çevresinde bulunan istasyon caddesi üzerinden toplu ulaşım imkanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu konumdan özel araç ile D100 karayoluna 2-3 km., Sabiha Gökçen Havalimanına 13--15 km. mesafede bulunmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz, 82/6703 arsa paylı, C Blok, 1 numaralı bağımsız bölüm daire vasfındadır. Taşınmaz projesine göre; 80 m2 kapalı kullanım alanına sahiptir. Projesine göre; giriş holü, hol, salon, 2 oda, mutfak, banyo ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Yerinde yapılan incelemelerde balkon hacimlerinin kapatılarak salon, oda ve mutfak hacimlerine dahil edilerek kullanıldığı belirlenmiştir. Giriş kapısı ahşap görünümlü çelik kapı, oda kapıları MDF-lake kapıdır. Pencereler PVC doğramadır. Gayrimenkul ısınma ihtiyacını doğalgaz yakıtlı bireysel kombi ile sağlamaktadır.

Taşınmazın konumlu olduğu bina projesine göre; zemin, 3 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Zemin katında ve normal katların her birinde 5'er adet daire olmak üzere binada toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bahçe düzenlemesi, açık havuz ve güvenliği bulunmaktadır. Binanın dış cephesi yalıtımlı ve dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı pvc mamul olup, merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer kaplıdır. Binada asansör bulunmakta olup, taşınmazın ısınma sistemi doğalgaz yakıtlı kombidir.

Not: 20.12.2013 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.