1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Tuzla Aydınlı Mahallesi'nde 53 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 53m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17827
Metre Kare 53m2
Ada 8345
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aydınlı Mah. Fidan Sok. No:20/2 Tuzla / İstanbul

Açıklama

Özellikler: 2 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, zemin kattan verilen bina girişine göre bodrum+zemin katta ve sol cephede, sokak cephesinden bakıldığında sağ cephede konumludur. Taşınmaz kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre bodrum katı depo hacminden oluşmakta olup brüt 10 m2 alanlı, zemin katı dükkan+wc hacminden oluşmakta olup 43 m2 alanlıdır. Taşınmaz toplamda 53 m2 kullanım alanına sahiptir.  Taşınmazın tapu vasfı depolu dükkandır.

Tuzla İlçesi, 8345 ada, 2 parselde, 384,25 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde konumludur. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas yapı tarzında ayrık nizam olmak üzere, bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı katlı olmak üzere inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında bina ortak alanları ile zemin katta konumlu dükkanlara ait depolar, zemin katında bina girişi ve 2 adet dükkan, diğer 2 normal katında 2 şer adet mesken ve 3+çatı katında 2 adet dubleks mesken bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dışı cephesi akrilik boyalı olup binada asansör bulunmamaktadır. Isınma doğalgaz ile sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Aydınlı Mah. Fidan Sok. No: 20/2 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için Aydınlı Yolu Caddesi üzerinde kuzey doğu yönlü ilerlenirken sol kolda yer alan Menekşe Sokağa girilir. Sokak üzerinde yaklaşık 250 metre ilerlenip sağ tarafta yer alan Fidan Sokağa sapılır. Taşınmazın bulunduğu bina 380 metre ilerde yolun sağında yer alır. Değerleme konusu taşınmazın bulunduğu bina ilçe merkezine kısmen uzak konumda yer almakta olup orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği bölgede yer almaktadır. Taşınmaz organize sanayi bölgesine yakın konumda yer almakta olup taşınmazın bulunduğu bölgede zemin + 4/5 katlı genellikle konut amaçlı yapılaşmalar yoğunluktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.