1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sultangazi 50. Yıl Mahallesi'nde 80 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 80m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16732
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 3976
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 19.10.2004
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

50.Yıl Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı No:27 / 3 SULTANGAZİ / İSTANBUL

Açıklama

"Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinden otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmakta, kattaki tek daire olma avantajına sahip, brüt 79 m2 ARA KAT DAİRE"

Özellikler: Konu 4 numaralı bağımsız bölüm, ana taşınmazın ikinci katında, kattaki tek bağımsız bölümdür. Ön ve arka cephesi bulunmaktadır. Ön cephesi caddeye bakması sayesinde açık, arka cephesi ise komşu parsel üzerinde konumlu binaya bakmaktadır. Kat irtifakına esas mimari projesine göre antre, salon, mutfak, 2 adet yatak odası, banyo, WC ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta brüt kullanım alanı 80 m2 olarak hesaplanmaktadır. 

Yapı ruhsatına istinaden konu taşınmazın konumlu olduğu ana taşınmaz betonarme karkas taşıyıcı sistemli, 3B yapı sınıfında, yol kotu altında 1 yol kotu üstünde 4 kat olmak üzere toplam 5 katlı, 4 adet daire, 1 adet dükkan niteliğinde 5 adet bağımsız bölümlü, 405 m2 inşaat alanına sahiptir. Mahalde ise 3.normal kat üzerine çatı kat eklendiği tespit edilmiştir. Bodrum Kat + Zemin Kat + 3 Normal Kat şeklinde inşa edilen ana taşınmazın zemin katında dükkan, diğer katlarında ise daire niteliğinde bağımsız bölümler bulunmaktadır. Bina girişi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinden, zemin kat seviyesinden, kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama, dış cephesi cam mozaik kaplı, asansör bulunmamakta, doğal gaz tesisatı bulunmaktadır.

Ulaşım: Konu taşınmaz, İstanbul İli, Sultangazi İlçesi, 50.Yıl Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No:27 Daire:4 adresinde kain, tapuda ise İstanbul İli, Sultangazi İlçesi, 50.Yıl Mahallesi, 3976 Ada 110 m2 yüzölçümlü 4 Parsel üzerinde, 2.katta konumlu, 45/220 arsa paylı, daire niteliğindeki 4 numaralı bağımsız bölümdür. Konu taşınmaza TEM otoyolu istikametinden ulaşım için Sultangazi sapağından çıkılır ve Cebeci Caddesi takip edilir, sağa Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinden kuzeybatı yönünde ilerlenir. 2383.Sokak a gelindiğinde trafik ışıklarından sola U dönüşü yapılır ve güneydoğu yönünde ilerlenir. Konu taşınmaz Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde, sağ kolda, E Caddesi ne gelmeden önce baştan 3. parsel üzerinde konumludur. Bitişik nizam 45 katlı konutların yoğun olarak bulunduğu bölge içinde konumludur. Ana caddeler üzerinde binaların zemin katlarında ticari kullanım görülmektedir. Kentsel dönüşüm yapsamında eski yapıların yenilenmekte olup halen kısıtılı sayıda da olsa arsa arzı bulunmaktadır. Toplu taşımaya erişim 10 m mesafede Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinden otobüs ile sağlanmaktadır. Yakın çevresinde, Nene Hatun Parkı, Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi, Safir Sağlık Tıp Merkezi, Hacı Ayşe Özyurt Camii, Esentepe İlköğretim Okulu, Sultangazi Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bulunmaktadır.

Not: 19.10.2004 tarih, 3459 numaralı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.