COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Şişli Trump Towers Rezidans'ta 126 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 126m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11903
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 126m2
Ada 2524
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 53
Bulunduğu Kat 27
Bağımsız Bölüm 1 Blok 377

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Mecidiyeköy Yolu Caddesi, Trump Towers Rezidans 1. Blok, no:12 Şişli/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Şişli İlçesi, Kuştepe Mahellesİ, Mecidiyeköy Yolu Caddesi, no:12, 1. Blok’ta konumlu konut nitelikli 377 no’lu bağımsız bölümdür. Taşınmazın konumlu olduğu Trump Towers, 40 ve 37 katlı 2 adet kuleden ve alışveriş merkezinden oluşmaktadır. 40 katlı güneyde yer alan kule, rezidans tipi konut amaçlı kullanımakta iken kuzey tarafındaki kule ofis fonksiyonludur. Taşınmazlara ulaşım için Şişli Mecidiyeköy mevkii Büyükdere Caddesi’nden batı istikametinde ilerlenerek O-1 otoyoluna paralel uzanan Mecidiyeköy Yolu Caddesi’ne sapılır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede zemin katları dükkan fonksiyonlu çok katlı iş merkezleri ve caddeden uzak bölgelerde konut fonksiyonlu yapılar mevcuttur.
Özellikler: 377 nolu bağımsız bölüm 27. Katta rezidans bloğu girişine göre sağ ön cephede yer almaktadır. Taşınmaz, salon, mutfak, 2 adet oda, 2 adet banyo ve giriş holü bölümlerinden oluşmakta olup, projesinde ve mahallinde 126 m2 olarak ölçülmüştür. Taşınmazın giriş kapısı; çelik, iç kapıları Amerikan panel kapı, pencereleri ise alüminyum alaşımlı cam giydirmedir. Duvarları saten boyalı olup, ıslak zeminler seramik, odalar ise laminant parke ile kaplıdır. Tavanlarda alçı asma tavan mevcuttur. Mutfakta laminant dolap, corian tezgah ve miele marka ankastre ürünler, banyoda Hilton lavabo, klozet ve duşakabin, ebeveyn banyosunda Hilton lavabo, klozet ve küvet mevcuttur. Dairenin ışıklandırmaları ve jaluzileri otomatiktir. Isınma şekli fancoil sistemidir. Taşınmazın şehir manzarası ve kısmi deniz manzarası mevcuttur. 
20.651,71 m2 alanlı, 2524 ada 3 nolu parsel üzerinde yer alan Trump Towers Residence onaylı mimari projesine ve vaziyet planına göre ayrık nizamda inşa edilmiş 2 adet blok ve 1 adet çarşı bloğundan oluşmaktadır. 12, 11, 10, 9. Bodrum katlarda otopark bulunmaktadır. Çarşı bloğu 8 bodrum kat, zemin kat ve 2 normal kattan meydana gelmektedir. Binanın 3. Normal katında tesisat ve teknik hacimler bulunmaktadır. 4. Normal kattan itibaren Konut bloğu(1. Blok) ve ofis bloğu(2. Blok) başlamaktadır. Taşınmazın yer aldığı 1. Blok 40 normal kattan meydana gelmekte olup, 2. Blokta 86 adet ofis ve çarşı bloğunda ise 216 adet dükkandan site içerisinde toplam 502 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın residence girişi zemin kattan(Şehit Ahmet Sokak tarafından) sağlanmaktadır. Binanın girişi, sahanlık ve merdivenler mermer kaplı, duvarları duvar kağıdı ile kaplıdır. Dış cephe kaplaması cam giydirmedir. Yapı içerisinde kapalı otopark, güvenlik, sosyal alanlar ve fitness alanları mevcuttur. Taşınmazın altında bulunan alışveriş merkezi ve şehir içindeki konumu binanın öne çıkan özelliklerindendir. Rezidans içinde katlar arası ulaşımı sağlayan 5 adet asansör, lobi, resepsiyon gibi alanlar da bulunmaktadır. Bina içerisinde bulunan alışveriş merkezinde ise giyim, kozmetik, kişisel bakım, eğlence ve aktivite mağazaları ile yemek restoranları ve kültürel faaliyet alanları bulunmaktadır. Rezidanstan alışveriş merkezine giriş olduğu gibi alışveriş merkezinden kendine ait ana cadde üzerinden müstakil girişi de mevcuttur.