COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Şişli Polat Plaza'da 45 m2 İskanlı Dükkan

Vakıftan 45m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 16825
Metre Kare 45m2
Ada 1997
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 27
Isıtma Sistemi Kalorifer
Kat Sayısı 15
İskan Tarihi 27.11.1998
Ruhsat Tarihi 09.11.1994
Bağımsız Bölüm C Blok 50
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Esentepe Mahallesi, Ecza Sokak, Polat Plaza, C Blok No:4, DNo:50, Şişli / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: 5/2400 arsa paylı  50 no.lu bağımsız bölüm C blok bodrum katta çarşı (C) girişine göre sol orta tarafta yer almaktadır.Taşınmaz onaylı mimari projesine göre dükkân olarak tek hacimden oluşmakta olup mimari projesine ve yerinde yapılan incelemeye göre yaklaşık  45 m² alanlıdır, dükkan mahallinde çarşı blok olarak adlandırılmış bloğun giriş katında, girişe göre sol orta kısımda pasaj cephelidir. Pasaj cephesi 4,85m dir.  50 Nolu Dükkan, kullanıma özgü hacimlere ayrılmış olup, 47,48 ve 49 nolu bağımsız bölümlerle birleştirilmek suretiyle noter olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın zeminleri seramik kaplama, duvarları saten boyalı olup asma tavan ve aydınlatma uygulaması bulunmaktadır. Taşınmazın vitrini alüminyum doğrama ile malzeme ile imal edilmiş olup bağımsız bölümde ısınma merkezi sistem ve klima ile sağlanmaktadır. 

Ana taşınmaz; A ve B olmak üzere 2 bloktan oluşmaktadır. A blok 5 Bodrum, zemin, 10 normal kat ve çekme kat olmak üzere 16 + çekme katlıdır. B Blok ise 5 Bodrum, zemin, 15 normal kat, çekme katı olmak üzere 21 + çekme katlıdır. Taşınmazın 5. ve 4. bodrum katları otopark alanı, 3. Bodrum katta 1 adet mağaza ve otopark alanı, 2. Bodrum katta 26 adet dükkan, 1. Bodrum katta 24 adet dükkan; A Blok`ta zemin katta 2 adet mağaza, normal katlar ve çekme katta her katta 1`er adet büro, B Blok`ta zemin katta 3`er adet mağaza, 1-5. Normal katlarda her katta 3`er adet büro, 6-15. Normal katlar ve çekme katta her katta 1`er adet büro olmak üzere toplam 93 bağımsız bölümlüdür. Binanın dış cephesi kompozit panel cephe olup , giriş kapısı alüminyum döner kapıdır. Bina kat sahanlıklarında zeminler seramik ve merdivenlerde zeminler mermerdir. Bodrum katlar mahallinde çarşı blok olarak adlandırılmış olup, blok ayrımı zemin kattan sonra yapılmıştır.

Ulaşım: İstanbul ili, Şişli ilçesi, Esentepe Mahallesi, Ecza Sokak üzerinde yer alan, 4 dış kapı numaralı Polat Center Çarşı Blok içerisinde, 1. bodrum katta konumlu olan 50 nolu dükkan nitelikli bağımsız bölümdür. Taşınmaza ulaşım için; Büyükdere Caddesi üzerinde Maslak-Levent istikametinde ilerlenirken, Levent Loft Plaza geçildikten sonra sağa Talatpaşa Caddesi'ne sapılır. Cadde üzerinden soldan 2. sokak olan Harman Sokak'a sapılır ve sokağın bitiminde sola Ecza Sokak'a bağlanılarak taşınmazın yer aldığı Polat Center'a ulaşılır. Taşınmaza toplu taşıma ile erişim Büyükdere Caddesi üzerinden geçen İETT, minibüs ve metro hatları ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Not: 09.11.1994 tarihli Ruhsat belgesi ve 27.11.1998 tarihli  İskan belgesi bulunmaktadır. Mahallinde mimari projesine aykırı olarak 47, 48 ve 49 nolu b.b ler ile birleştirilmiştir. Tarafımıza sadece taşınmazın kullanım alanı olan bölüm gösterilmiştir. Taşınmazın tapu vasfı DÜKKAN'dır. Hali hazırda kiracısı vardır.  NOTER OLARAK Kullanılmaktadır. Boğaziçi Elektrik A.Ş adına kira şerhi vardır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.