1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Şişli Meşrutiyet Sosko İşmerkezi'nde 83 m2 Dükkan

Bankadan 85m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10439
Metre Kare 85m2
Ada 941
Parsel 119
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Bina Yaşı 37
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 10
İskan Tarihi 06.08.1980
Ruhsat Tarihi 06.08.1980
Bağımsız Bölüm A Blok- 62
Bulunduğu Kat -4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MEŞRUTİYET MAHALLESİ, EBE KIZI SOKAK, SOSKO İŞ MERKEZİ, NO:16 , A BlOK -4.KAT NO:62 ŞİŞLİ/İSTANBUL

Uzman Görüşü

Merkezi konumlu olması, iskanlı olması ve tercih edilen bölgede yer alması taşınmazın avantajlarındandır.

Açıklama

Özellikler: A Blok 4.bodrum kat 62 nolu bağımsız bölüm dükkan vasıflı taşınmazdır. A blok bina girişine göre sol önde yer almakta olup, projesine göre tek hacimden ve depo alanından oluşmaktadır. Projesine göre brüt 85 m2 kullanım alanına sahiptir. İçi görülememiş olup ölçüm alınamamıştır. Bu nedenle mevcut halinin projesine uygun olup olmadığı bilinmemektedir. İç özellikleri bilinememektedir. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Ulaşım: İstanbul ili, Şişli ilçesi, Meşrutiyet mahallesi, Ebe Kızı sokak, Sosko İş Merkezi’nde bulunmaktadır. Taşınmaza erişim sağlanırken , Halaskargazi Caddesi üzerinden Mecidiyeköy yönüne devam edip Osmanbey’e gelindiğinde sağa Ebe Kızı Sokak’a girilir. Sosko İş Merkezi sokağın sonunda sağ tarafta yer almaktadır. Bölge ağırlıklı olarak tekstil iş kolunda faaliyet gösteren iş yerlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz merkezi bir konuma sahiptir. Taşınmaza Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maçka Askeri Müzesi, Türk Kalp Vakfı, Avrupa Florance Nigthangale Hastanesi gibi belirgin yapılar yakın konumdadır. Bölgede altyapı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifade edilebilmektedir. Merkezi konumlu taşınmaza toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

İstanbul ili, Şişli ilçesi, Meşrutiyet Mahallesi, 941 Ada, 119 parselde 3344,58 m2 yüzölçümlü arsa üzerine ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında 3 blok halinde inşa edilmiştir. A blok 6 bodrum kat + zemin kat + 10 normal kat+çatı katından oluşmakta olup 6.bodrum katta 1 adet dükkan, kalorifer dairesi, 5.bodrum katta kapıcı, 4.bodrum katta 4 dükkan, 3.bodrum katta 6 büro,3 dükkan, 2.bodrum katta 2 dükkan, 6 büro, 1.bodrum katta 2 dükkan, 6 büro, zemin katta 2 adet dükkan, 4 büro, 1.normal kattan 9.normal kata kadar her katta 4 er adet büro, 10.normal katta 1 adet restorant, çatı katında 1 adet büfe bulunmakta olup A Blok binada toplam 74 bağımsız bölüm bulunmaktadır. B blok 6 bodrum kat + zemin kat + 7 normal kattan oluşmakta olup 6. bodrum katında sığınak, 5. bodrum katında otopark, jeneratör dairesi, 4. bodrum katında mescit ve 3 büro , 3.bodrum katta 2 dükkan, 2 büro, 2.bodrum katta 1 dükkan, 3 büro, 1.bodrum katta 1 dükkan, 3 büro, 1 kahvehane, zemin katta 1 dükkan,3 büro,1 büfe, normal katların her birinde 4 er adet büro olmak üzere B Blok binada toplam 49 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. C blok 6 bodrum kat + zemin kat + çatı katından oluşmakta olup 6. bodrum katında sığınak, 5. bodrum katında otopark, 4. bodrum katında otopark ve 2 dükkan , 3.bodrum katta 11 dükkan, 2.bodrum katta 10 dükkan, 1.bodrum katta 9 dükkan, zemin katta 9 dükkan,1 büfe, çatı katında 1 çayhane olmak üzere C Blok binada toplam 43 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı Bina girişi onaylı mimari projesinde ve mahallinde zemin kattan sağlanmakta olup camlı alüminyum malzemeden üretilmiş giriş kapısı mevcuttur. Bina girişi, kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplıdır. Bina dış cephesi akrilik bazlı dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada 24 saat güvenlik, yangın merdiveni , A ve B girişte biri yük olmak üzere 3 er adet asansör mevcuttur. 

Not: 25.10.1985 tarihli İskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.