1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Silivri Royal City Sitesi'nde 5+1 Tripleks Villa

Bankadan 5 + 1 329m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17460
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 329m2
Ada 1543
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 9946

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mah.Keltepe Cad.Royal City Sit.No:14 7 Nolu Villa Silivri/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, konumunun merkezi olması, site içerisinde yer alıyor olması, site içerisinde güvenlik, açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun sahası ve yeşil alan olması, terasının olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: nolu bağımsız bölüm (14 kapı nolu)dört cepheli tripleks villadır. Projesine göre toplam brüt 285 m2+ 13 m2 teras, mahallinde ise 329 m2 alanına sahiptir. m2 + 44 teras Bodrum kat: projesinde brüt 92 m2 alanlıdır. Projesinde sığınak, otopark ve su deposu yer almaktadır. Zemin kat; projesinde brüt 93 m2 + 13 m2 teras alanlıdır. Projesinde salon, antre, mutfak, wc ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Normal kat projesinde brüt 100 m2 alanlıdır. Projesinde 3 oda, hol, 2 banyo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. - Bodrum kat mevcutta 92 m2 alanlıdır. Mahallinde ise 2 oda, mutfak nişi ve banyo-wc hacimlerinden oluşmaktadır. Projesinde yer alan otopark rampasi mahallinde mevcut değildir. -Zemin kat; mevcutta ise brüt 93 m2 +27 m2 teras alanlıdır. Teras alanı büyütülmüştür. Normal kat; projesine uygun inşa edilmiş olup mahallinde brüt 100 m2 alanlıdır. Cati kat proje harici olup brüt 44 m2 + teras 17 m2 alanlıdır. Taşınmazın tapu vasfı DUBLEKS MESKEN'dir. Taşınmaz mevcutta 329m2 kullanım alanlı projesine göre 285 m2 kullanım alanlıdır. 

9948.08 m2 alanlı, 1543 ada, 1 nolu parsel üzerinde yer alan Royal City Sitesi'nde ayrık nizamda inşa edilmiş 30 adet villa yer almaktadır. Villalar bodrum, zemin, normal kat ve çatı katından oluşmaktadır.. Site içerisinde güvenlik, açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun sahası ve yeşil alan mevcuttur. Sitede çevre ve peyzaj düzenlemesi yapılmıştır. Site etrafı demir çit ile çevrilidir. Konu taşınmaz projesinde bodrum, zemin ve normal katlı olup mahallinde proje harici çatı piyesi mevcuttur. Bina dış cephesi ısı yalıtım malzemesi ile kaplı olup üzeri boyadır. Binaya giriş zemin kattan (Doğu cepheden) sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza, Silivri-Büyükçekmece istikametinde E5 Karayolu üzerinde ilerlerken, Silivri Merkez mevkii geçildikten sonra sağ kolda yer alan Efe Sokak'a sapilir. Sokak sonunda karşı cephede yer alan Gökhan Sokak'a girilir ve sağda yer alan siteye ulaşım sağlanmış olur. Bölgede orta gelir grubuna hitap eden 1-2 katlı villa siteleri ile boş arsalar yer almaktadır. Bölgede yapılaşma ve arsa arzı devam etmektedir. Yakın çevresinde 75. Yil Cumhuriyet İlkokulu ve Erkayalar Sitesi yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

Not: Taşınmaz projesine göre 285 m2 ve mevcut durumu 329 m2'dir.nolu bağımsız bölüm (14 kapı nolu)'dur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.