COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Silivri Değrimenköy Mahallesi'nde 6050 m2 Tarla

Bankadan 6050m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16852
Metre Kare 6050m2
Ada 344
Parsel 27
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İsmet Paşa Mahallesi, Araplı Çiftliği Mevki 7599 parsel, PK: 34586 Silivri/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 7599 parselde ( yeni 344 ada 27 parsel )6050 m2 yüzölçümüne sahip TARLA vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz orta/az eğimli topoğrafik yapıya sahiptir. Kadastral yol seviyesinin kısmen altında yer almaktadır. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı ya da ekili ürün bulunmamaktadır. Taşınmaz Tarımsal Niteliği Korunacak Alanda ve Büyük Ova Koruma kuşağında yer almaktadır. 

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bölge Silivri Belediyesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Gölet Caddesine yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu köy merkezinde genellikle konut/işyeri amaçlı ve zemin + 1-2 normal kat olacak şekilde köy evleri bulunmaktadır. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu köy merkezinde, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta ve orta altı düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Namık Kemal Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Değirmenköy Merkezi, Gölet Caddesi ve Değirmenköy Merkez Camii olarak ifade edilebilir.

Not: Bu taşınmaz 02/04/2021 Tarihli 3402 S.Y. Kadastro işlemine alınmış olup,7599 parsel 344  ada 27 parsel olarak değişmiştir. Taşınmaz Tarımsal Niteliği Korunacak Alanda ve Büyük Ova Koruma kuşağında yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.