1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sancaktepe Sarıgazi Mahallesi'nde 50 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 50m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17140
Metre Kare 50m2
Ada 389
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 22.09.2016
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sarıgazi Mahallesi, Kaymaz Sokak, No:41A SANCAKTEPE / İSTANBUL

Uzman Görüşü

Hasret Cami ve Sarıgazi Mahalle Muhtarlığı'na yakın konumda, YENİ BİNADA, cepheli olup kuzeybatı, kuzeydoğu ve güneydoğu konumlu, Brüt 50.00 m2 DÜKKAN olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Bodrum+zemin katta, bina ana girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Projesine göre bodrum katı ( 25 m2) depo birimi, zemin katı (25 m2) dükkan ve lav­-wc birimi şeklinde tasarlanmış olan taşınmaz toplam 50 m2 alanlıdır. Taşınmazın mahallindeki incelemeleri banka bilgisi dahilinde dışarından yapılmış olup mahal alanları ve konumları mimari proje ile mukayesesi yapılamamıştır. Taşınmazın her birinin zeminleri seramik, duvarları plastik boyalı olup kapı ve vitrin doğramalarının alüminyum doğrama olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın tapu vasfı bodrum katta deposu olan dükkandır.

Ana gayrimenkul betonarme tarzda, ayrık nizamda inşa edilmiş olup bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katından müteşekkildir. Bodrum katta zemin katta bulunan dükkanın deposu ve dairenin odaları, zemin katta 1 adet depolu dükkan, 1 adet ters dubleks daire, normal katların her birinde 2 şer daire olmak üzere 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3.normal katta bulunan dairelerin çatı piyesleri mevcuttur. Binanın ana girişi zemin katta, güney­doğu cephelidir. Binanın ana giriş bölümü, kat sahanlıkları ve merdiven basamak kaplamaları mermer, duvarlar saten boyalıdır. Asansörün bulunduğu binaların dış cephesi akrilik boyalıdır. Binada ısınma kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat mevcuttur.

Ulaşım: Sarıgazi Mahallesi sınırları içerisinde bölgenin ana arterlerinden olan Lise Caddesine yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge konut mıntıkası şeklinde gelişme göstermiş olup genel olarak deprem sonra inşa edilmiş 5­6 katlı tekil inşa edilmiş yapılar bulunmaktadır . Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta ve orta-­altı düzet grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Osmangazi Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır.

Not: 22.09.2016 tarih ve 1280252­10246 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.