1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sancaktepe Kemal Türkler Mahallesi'nde 157 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 157m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18200
Metre Kare 157m2
Ada 561
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 05.04.2017
Ruhsat Tarihi 12.01.2012
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kemal Türkler Mahallesi Uysal Caddesi 24/1A Sancaktepe/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bodrumda deposu olan dükkan vasıflı 1 nolu bağımsız bölüm zemin ve bodrum katlarda konumlu olup, katta tek bağımsız bölümdür. Taşınmaz projesinde ve yerinde bodrum katta tek hacim depo ve wc alanı ile 77,00 m2, zemin katta ise tek hacim dükkan alanı ile 80,00 m2 olarak toplam 157,00 m2 brüt alanlıdır.

561 ada 9 parsel: Taşınmaz 136,82 m² arsa üzerinde konumlu tek kütle halinde betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmaz onaylı projesinde ve yerinde bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat ve çatı kattan oluşmaktadır. Buna göre bodrum katta zemin katta yer alan dükkana ait depo ve su deposu, zemin katta bina girişi ile 1 bağımsız bölüm numaralı dükkan, normal katların her birinde 1 er adet bağımsız bölüm olmak üzere toplam 4 adet (1 adet dükkan + 3 adet mesken) bağımsız bölümden oluşmaktadır. 3. Normal katta yer alan bağımsız bölümün çatı katında piyesi bulunmaktadır. Bina girişi Uysal Caddesi yönünden binaya bakıldığında ön cepheden, Uysal Caddesi cephesinden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi silikon esaslı Isı yalıtımlı silikon esaslı dış cephe boyası ile kaplıdır. Binada doğalgaz mevcut olup, asansör ve otopark bulunmamaktadır.

Ulaşım: Ana bina Sancaktepe ilçesi, Kemal Türkler Mahallesi 561 ada 8 parsel de konumlu 2012 yılında inşa edilmiş müstakil konut apartmanıdır. Taşınmazın konumlu olduğu ana taşınmaza ulaşmak için Sancaktepe Merkez Osmangazi Caddesinden sağa Uysal Caddesine dönüldükten sonra 200 m devam edilir. Ana taşınmazın yer aldığı binalar sağda konumlu olup, 516 ada 8 9 nol parseller bitişik nizam inşa edilmiştir. Ana caddeye cepheli olan ana taşınmazlar Sarıgazi Cami ile aynı mevkide olup, Sarıgazi Cami taşınmaz için en önemli röper noktasıdır. Gayrimenkulün bulunduğu bölgeye ulaşım sorunsuz olup, bölge her türlü altyapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: İmar arşiv dosyasında 12.01.2012 tarih ve 492782-312 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı, 05.04.2017 tarih ve 1383480-249 sayılı yapı kullanım izin belgesi görülmüştür. Taşınmazın Enerji Kimlik belgesi mevcut olup enerji sinifi C, belge nosu S3459924075F3 dir. Dosyasında dosyasında zabit encümen gibi bir olumsuzlukta bulunmamaktadır. Mevcut Iskan Belgesine göre, yol kotu altında 1 yol kotu üstünde 6 toplam 7 katlıdır.  Taşınmaz tapuda Sarıgazi Mahallesi'nde kayıtlıdır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.