1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sancaktepe Atatürk Mahallesi'nde 66 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 66m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17138
Metre Kare 66m2
Ada 448
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 03.11.2020
Ruhsat Tarihi 25.11.2016
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mahallesi Candemir Sokak, No:28A ve 28B SANCAKTEPE / İSTANBUL

Uzman Görüşü

Hacı İbrahim Efendi Cami ve Atatürk Mahalle Muhtarlığı'na yakın konumda, Binanın yapımında kullanılan malzeme ve işçiliğin iyi kalitede, GENÇ BİNADA 66m² brüt DÜKKAN, olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 5 No.lu bağımsız bölüm, bodrum+zemin katta, Candemir Sokaktan bakıldığında arka tarafta yer almaktadır. Projesine göre bodrum katı ( 33 m2) depo birimi, zemin katı (33 m2) dükkan ve lav-­wc birimi şeklinde tasarlanmış olan taşınmaz toplam 66 m2 alanlıdırTaşınmazın tapu vasfı bodrum katta deposu olan dükkandır.

Ana gayrimenkul betonarme tarzda, ayrık nizamda inşa edilmiş olup bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katından müteşekkildir. Bodrum katta zemin katta bulunan dükkanın deposu ve dairenin odaları, zemin katta 2 adet depolu dükkan, 1. Ve 2. normal katların her birinde 1 er daire, 3.normal katta ise çatı arası piyesi bulunan 2 adet dubleks daire olmak üzere 6 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın ana girişi zemin katta, güney­batı cephelidir. Binanın ana giriş bölümü, kat sahanlıkları ve merdiven basamak kaplamaları mermer, duvarlar saten boyalıdır. Asansörün bulunduğu binaların dış cephesi akrilik boyalıdır Binada ısınma kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat mevcuttur.

Ulaşım: Atatürk Mahallesi sınırları içerisinde olup Atatürk Caddesine yakın mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölge konut mıntıkası şeklinde gelişme göstermiş olup genel olarak deprem sonra inşa edilmiş 5­6 katlı tekil inşa edilmiş yapılar bulunmaktadır. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta ve orta-­altı düzey grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Atatürk Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır.

Not: 25.11.2016 tarih ve 1318192­12810 sayılı yeni yapı ruhsatı ve  03.11.2020 tarih ve 2020­44918 sayılı yapı kullanma izim belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.