1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Pendik Esenyalı Mahallesi'nde 57 m2 Dükkan

Bankadan 57m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18141
Metre Kare 57m2
Ada 5021
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm A blok 23
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Esenyalı Mahallesi Yıldırım Sokak Akkaya Apartmanı A Blok No:37AA Pendik/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz mimari projesine göre wc bölümlü tek hacim dükkan ve kat bahçesi kullanım alanlıdır. 23 Nolu bağımsız bölüm A blok girişine göre sol tarafta konumlandırılmış olup onaylu mimari projesine göre brüt 41m2 + 16m2 kat bahçesi kullanım alanlıdır. Taşınmazın konum olarak projesine olduğu uygun olduğu kat bahçesi ile dükkan arasındaki duvarın kaldırılarak kat bahçesinin dükkan alanına dahil edildiği brüt 57 m2 alanlı kullanım alnı oluşturulduğu belirtmektedir. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Taşınmaz 1358,22 m2 alanlı, 5021 ada, 20 nolu parsel üzerine inşa edilmiş olup, parselde A ve B olarak isimlendirilmiştir 2 adet blok yer almaktadır. Bloklar mahallinde site özelliği göstermemektedir. Taşınmazın yer aldığı A blok, bodrum, zemin, 5 normal katlı olarak, betonarme karkas yapı tarzında ve ayrık yapı nizamında inşa edilmiştir. Blokta projesine göre bodrum katta mescit, sığınak, su deposu, jeneratör odası ve tesisat odası, zemin katında bina girişi, 23-24 numaralı işyerle ve 12 numaralı meskenler, 1.katında 34-56 numaralı meskenler, 2.katında 7-8-9-10 numaralı meskenler, 3.katında 11-12-13-14 numaralı meskenler, 4.katında 15-16-17-18 numaralı meskenler, 5.katında 19-20-21-22 numaralı meskenler olmak üzere blokta toplamda 24 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bloğa giriş zemin kattan çelik kapı ile sağlanmakta olup, bloğun dış cephesi akrilik boyalı ve çatısı şıngıl döşelidir. Taşınmazların iç özellikleri bilinmemektedir. 

Ulaşım: Tarif olarak, D100 Karayolu üzerine Gebze Kartal istikametinde ilerlerken gelinen Tuzla İçmeler Köprülü Kavşağından sağa Aydınlı Yolu cad Alıcı esine sapılır. Yaklaşık 400 m ilerledikten sonra sola Fedakar Sokağa sapılır. Taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde yaklaşık 100 m sonra sol tarafta yer almaktadır.

Not: Taşınmazın konum olarak projesine olduğu uygun olduğu kat bahçesi ile dükkan arasındaki duvarın kaldırılarak kat bahçesinin dükkan alanına dahil edildiği brüt 57 m2 alanlı kullanım alnı oluşturulduğu belirtmektedir. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.