1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Pendik Çelik Plaza'da 188 m2 Cadde Cepheli Dükkan

Bankadan 188m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16140
Metre Kare 188m2
Ada 8691
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 28/03/2014
Ruhsat Tarihi 05/05/2010
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

FEVZİ ÇAKMAK Mahallesi., MUHSİN YAZICIOĞLU Caddesi., ÇELİK PLAZA No: 15/ 1, PENDİK / İSTANBUL

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, ticari yoğunluğu olan bir cadde üzerinde yer alması, ulaşımın çeşitli ve kolay olması, Marmara Eğitim Araştırma hastanesi karşısında yer alması, cadde üzerinde 5 metrelik cephesi olması avantajlardır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 1 numaralı bağımsız bölüm; Projesinde 85 m2 alanlı olup dükkan ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. 1.Bodrum katta yer almaktadır. Mahallinde yapılan tespitlere göre, 1 nolu dükkan lokanta olarak kullanılmaktadır ve  projeden farklı olarak, bitişiğindeki 2 nolu b.b.’den 40 m2, apartman holünden 11 m2 ve taşınmazın sol tarafından dışa çıkma yapılarak yaklaşık 52 m2 alan dahil edilmiştir. 5 metre cadde cephesi vardır. Ayrıca iç kullanımda isteğe bağlı değişiklikler yapılmıştır. 

Taşınmazın konumlu olduğu bina; incelenen mimari projesine göre 3 bodrum + zemin + 4 normal kat olarak projelendirilmiştir. Mimari projesine göre binanın 3. bodrum katında kapalı otopark 2. bodrum katında depo, sığınak, 1. bodrum katında 9 adet dükkan, 2 adet bina girişi, binaya ait depo ve tesisat odası zemin katında 10 adet dükkan 1. normal katında 16 adet işyeri 2. normal katında 10 adet işyeri 3. normal katında 8 adet işyeri 4. normal katında 8 adet işyeri bulunmaktadır. Toplamda 61 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Ulaşım: Pendik İlçesinin ana akslarından Marmara Eğitim Araştırma Hastanesine giden Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde kuzey istikametinde ilerlenirken sol kolda kalan taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaza özel araçla ulaşım sağlanabildiği gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi, Botaş Parkı, Gözdağı Sosyal Tesisleri yer almaktadır.

Not: 05.05.2010 tarihli, 246 nolu yeni yapı ruhsatı, 28.03.2014 tarihli, 210 nolu yapı kullanma izni bulunmaktadır. (Pendik Belediyesi İmar Müdürlüğü). TEDAŞ'ın kiralama şerhi vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.