COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Küçükçekmece Mehmet Akif Mahallesi'nde 160 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 160m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17395
Metre Kare 160m2
Ada 250
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 17/10/2016
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mehmet Akif Mah.1.Mimar Sinan Cad.No:65B D:2 Küçükçekmece/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Mülk, Bodrum + zemin katta bina girişine göre arka tarafta konumlu 2 nolu depolu dükkandır. Taşınmazın onaylı mimari projesine göre bodrum katı yaklaşık 80 m2 alanlı olup tek hacim depo ve duş hacimlerinden, zemin katı yaklaşık 80 m2 alanlı olup tek hacim dükkan, mutfak nişi ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Konu taşınmaz toplamda 160 m2 alanlıdır. Dükkan giriş kapısı ve pencereler alüminyum doğramadır. Taşınmazın tapu vasfı depolu dükkandır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 276.68 m2 alanlı arsa üzerine betonarme karkas inşaat tarzında inşa edilmiştir. Bina projesinde göre 1 bodrum + zemin + 2 normal katlı inşa edilmiştir. Ana gayrimenkulün bodrum katında zemin kat bağlantılı dükkanlara ait 2 adet depo, zemin katında 2 adet dükkan, normal katlarda her katta 3 daire olacak şekilde toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesinde ve mahallinde kuzey yönden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe kaplamadır. Dükkan girişi doğu yönden 1. Mimar Sinan Caddesi üzerinden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Küçükçekmece ilçesi, Mehmet Akif Mahallesi, 1. Mimar Sinan Caddesi, No: 658, D:2 posta adreslidir. Konu taşınmaza ulaşım için: 1. Mimar Sinan Caddesini kuzey istikametinde takiben Tahsin Banguoğlu İlköğretim Okulu geçildikten yaklaşık 120 metre sonra konu taşınmazın bulunduğu bina sol kolda konumludur. Konu taşınmaza özel araçlarla ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlamak mümkündür. Konu taşınmaz Küçükçekmece ilçesine bağlı Mehmet Akif Mahallesi'nde yer almakta olup, genellikle orta düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet amaçlı tercih edilmektedir. Bölge gelişmekte olan, doluluk oranı yüksek, ulaşım imkânı kolay olan bir bölgedir. Taşınmazın bulunduğu mevkide alt yapı ve üst yapı hizmetlerinden istifade tamdır. Taşınmaza yakın konumda Tahsin Banguoğlu İlköğretim Okulu, İkitelli Şehit Zeki Kaya Polis Merkezi Amirliği, Dostluk Parkı yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresi kendisi ile benzer özelliklerde deprem öncesi ve sonrası binaların bir arada bulunduğu zemin katlanı dükkan olarak kullanılan 3-4 katlı binalar şeklindedir. Not: Taşınmazın mahal kapı numarası 65A olarak görünmektedir ancak 85A kapı numarası UAVT sisteminde 1 bağımsız bölüm numaralı dükkana verilmiştir. Taşınmazın kapı numarası UAVT sisteminde 85B olarak görünmesi sebebi ile sistem baz alınarak 658 kapı numarası üzerinden UAVT seçilmiştir. 

Not: Taşınmazın yer aldığı parsel, 23.05.2008 tarihli. 1/1000 ölçekli İkitelli Alt Bölge Revizyon Uygulama Imar Planına göre, konut alanı lejantina sahip, bitişik nizam, 3 kat( Hmaks: 9.50). E: 2.00 yapılaşma şartlarına sahip olup, yola terki bulunmamaktadır. 17/10/2016 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.