İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak Mahallesinde 70 m2 İmalathane

Bankadan • 70m2 • Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 6069
Pafta 27
Ada -
Parsel 1197
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 25
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 146
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Fevzi Çakmak Mah. Halkalı Cad. Sefaköy İş Merkezi 1. Kat No:146 Küçükçekmece/İstanbul

Açıklama

Ulaşım:  Yenibosna- Florya istikametinde E-5 Karayolu üzerinde ilerlenirken, Sefaköy mevkisine gelindiğinde sağ koldan Halkalı Caddesi'ne geçilir. Cadde üzerinde yaklaşık 1,5 km ilerlendikten sonra, konu taşınmazın yer aldığı Sefaköy İs Merkezi sol kolda yer almaktadır.

Özellikler: Sefaköy mevkiine gelindiğinde sağ koldan Halkalı Caddesi?ne geçilir. Cadde üzerinde yaklaşık 1,5 km ilerlendikten sonra, konu taşınmazın yer aldığı Sefaköy Is Merkezi sol kolda yer almaktadır. Bölge konu taşınmaza benzer nitelikli ve yapılaşma şartlarında is merkezi ve sanayi amaçlı yapılar ile konutlardan oluşmaktadır. Yakın çevresinde Armonipark AVM ve Mareşal Fevzi Çakmak I.Ö.O yer almaktadır. Konu taşınmaz konumu itibari ile bölgenin ana arteri üzerinde olup, toplu tasıma araçları ile ulaşım mümkündür.

Taşınmazın mevcut iç mekan bilgilerine ulaşılamamıştır. Taşınmaz projesinde 70 m2 brüt alanlı, yekpare hacimden oluşan imalathanedir. Mahallinde dışarıdan yapılan gözlemlerde, 147 numaralı bağımsız bölümle aradaki duvarın bir kısmı kaldırılarak birlikte kullanıldığı görülmüştür. Taşınmaz binanın 1. normal katında Halkalı Caddesi'ne cepheli olarak yer almaktadır. Taşınmaz batı cepheye bakmaktadır.  Ayrıca kapalı otoparkı bulunmaktadır.

Bina içerisinde 2. bodrum katta sığınak, 1. bodrum katta 62 is yeri, 2 adet çay ocağı, zemin katta 44 adet is yeri, 2 adet çay ocağı ve 21 adet dükkan, 1. ve 2. normal katların her birinde, 39 adet is yeri ve 1 çay ocağı olmak üzere, toplam 211 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Sitenin ana girişi zemin kattan (Halkalı Cadddesi) sağlanmaktadır. Ayrıca araç girişi de bulunmakta olup, tüm katlara araç çıkabilmektedir. Dış cephe kaplaması akrilik boyadır. Site içerisinde cadde cepheli olan bağımsız bölümlerin zemin katta yer alanları dükkan, normal katta yer alanları imalathane olarak kullanılmaktadır. Diğer bağımsız bölümler iç cephede yer almaları ve kullanım alanlarının küçük olması nedeni ile genel olarak depo olarak kullanılmaktadır. Ayrıca sitenin arka bloğu oto sanayi sitesi olarak kullanılmaktadır. Bina içerisinde teras alanları otopark alanı olarak kullanılmaktadır.

15/01/1993 tarihli yapı kullanma izin belgesine sahiptir.