Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Kartal'da 8 m2 Hisseli Ofis

Bankadan 8m2

Özellikler

Tapu no 10451
Ada 10182
Parsel 44
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisseli Evet
Bina Yaşı 36
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 47
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Kordonboyu Mahallesi, Hamam Sokak, Özdemir Pasajı, No:30 D:47 KARTAL İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: Ofis; İstanbul, İli Kartal İlçesi, Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, 30 kapı no.lu pasajda bulunmaktadır. Tarif olarak; Minibüs Yolu'nda Maltepe- Kartal istikametine giderken Kartal merkeze gelmeden Demiryolu Köprüsü alt geçidinden geçilerek Ankara Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde sol konumda yer alan 30 kapı numaralı pasaja ulaşılır. Pasajın bulunduğu konum Kartal İlçesi'nin ticari hareketliliğinin en yüksek olduğu trafiğe kapalı, yaya hareketliliği çok yüksek olan konumda yer almaktadır. Genellikle iş yeri olarak kullanılan yapıların bulunduğu bölgededir. Bölgenin alt yapısı bitirilmiş kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Tren yolu, Minibüs Yolu, sahil yoluna olan yakınlığı nedeniyle tercih edilen bir bölgedir. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde Kartal İskelesi, Kartal Belediyesi, Bülent Ecevit Kültür Merkezi bulunmaktadır. Ankara Caddesi üzerinden sahil yolundan toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşım yapılabilmektedir. Reklamasyon ve ticari açıdan iyi konumdadır.

Özellikler: Ofisin bulunduğu bina 4 katlı olup dış cephesi akrilik boyalıdır. 47 numaralı bağımsız ofis bölümü 8 m2 kullanım alanına sahip olup binanın iç kısmına cephelidir. Taşınmazın 3/8 hissesi satılıktır.

229,00 m2 alanlı arsası üzerinde, Bitişik nizam, betonarme karkas sistem tarzında inşa edilmiştir. 1B + 2 Pasaj Katı + 1, 2, 3 Normal Kat olarak projelendirilen ana yapıda; Projesine göre binanın bodrum katında sığınak ve kalorifer dairesi, 1 ve 2. pasaj katlarında 20 adet dükkan ve 3 normal katında 33 adet büro olmak üzere binada toplam 53 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana yapıya giriş Ankara Caddesi cephesinden 1. pasaj katından ve Hamam Sokak cephesinden 2. pasaj katından sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı boya ile boyanmıştır. 4. katın kaçak olarak inşa edildiği bilgisi edinilmiştir.

Not: Taşınmaz dosyasında proje, ruhsat ve iskan bulunmamaktadır.