1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Kağıthane Merkez Mahallesi'nde 3+1 124 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 124m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18446
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 124m2
Ada 6994
Parsel 46
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Merkez Mahallesi Taş Sokağı No:26/1 Daire:6 Kağıthane/ İstanbul

Açıklama

Özellikler: 6 nolu bağımsız bölüm taşınmaz, binanın 3.normal kat ve çatı katında yer alan dubleks dairedir. Konu taşınmaz projesine göre normal katta 1 adet oda, mutfak, salon, banyo ve antre mahallerinden meydana gelmekte olup brüt 67m2 kullanım alanlıdır. Çatı katı ise 2 adet oda, antre ve banyo alanından meydana gelmekte olup 52m2 alanlıdır. Mimari projesine göre taşınmaz toplam 119m2 kullanım alanlıdır. Çatı katında 5 m2 büyütme yapıldığı tespit edilmiştir. Yerinde kullanım alanı 124 m2'dir.

89,90 m2 yüzölçümüne sahip, 6994 ada 46 parsel numaralı arsa üzerine inşa edilmiş olan ana gayrimenkul, onaylı mimari projesine göre 2 bodrum, zemin, 3 normal ve çatı katı olmak üzere toplam 5+çatı katlı, bitişik nizamda yapılaşmış, yaklaşık 8 yıllık bir binadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası olup çatısı da kiremit kaplıdır. Bina içerisindeki ortak alanların zeminleri seramik olup duvarları da plastik boyalıdır.

Ulaşım: İstanbul ili, Kağıthane İlçesi, Merkez Mahallesi, Taş Sokağı üzerinde bulunan, 26/1 kapı numaralı bina içerisinde, 3. normal kattaki 6 bağımsız bölüm numaralı gayrimenkuldür. 

Not: Mimari projesine göre taşınmaz toplam 119m2 kullanım alanlıdır. Çatı katında 5 m2 büyütme yapıldığı tespit edilmiştir. Yerinde kullanım alanı 124 m2'dir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.