COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Kağıthane Hamidiye Mahallesi'nde 6+1 Dubleks Teraslı Daire

Bankadan 6 + 1 178m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17448
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 178m2
Ada 6842
Parsel 28
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 25

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hamidiye Mahallesi Soğuksu Caddesi Akademi Sokak No:15 Kat:2 D:25 Kağıthane/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 25 nolu bağımsız bölüm binanın 2. normal katında, bina girişine göre sağ arka tarafta (taşınmazın kattaki konumu kat planında gösterilmiştir) yer alan 25 bağımsız bölüm numaralı çatı piyesli konuttur. Taşınmazın projesine göre 2.NORMAL KATI; 3 oda, salon, antre, mutfak, banyo, duş ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, 110 m² brüt alanlıdır. Taşınmazın projesine göre ÇATI KATI: 3 oda, antre, banyo ve duş hacimlerinden oluşmakta olup, 68 m2 brüt alanlı, 12m2 teras alanlıdır. Taşınmaz projesine göre toplamda 178 m2 brüt alanlı, 12m2 teras alanlıdır. Taşınmazın tapu vasfı çatı piyesli konuttur.

Taşınmazın yer aldığı bina, Kağıthane ilçesinde yer alan 629,40 m2 yüzölçümlü 6842 ada, 28 parsel üzerinde yer almaktadır. Parsel üzerinde yer alan bina, betonarme karkas yapı tarzında ve bitişik nizamda inşa edilmiştir. Bina 5 bodrum kat, zemin kat, 2 normal kat ve çatı katından oluşmakta olup toplamda 8 katlıdır. Binanın 5.bodrum katında otopark alanı, 4 bodrum katında 3 adet konut ve ortak alanlar, 3.bodrum katında 3 adet konut ve ortak alanlar, 2.bodrum katında 4 adet konut, 1.bodrum katında 4 adet konut, zemin katında 4 adet konut, 1.normal katında 4 adet konut ve 2.normal katında 4 adet çatı piyesli konut olmak üzere binada toplam 26 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi 5.bodrum kat seviyesinden ve Akademi Sokak üzerinden ferforje kapı ile sağlanmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina dış cephesi giriş yönünde btb kaplı, diğer yönlerde sıva üzeri dış cephe boyalıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul İli, Kağıthane İlçesi, Hamidiye Mahallesi, Soğuksu Caddesi, Akademi Sokak, No:15, Kat:2 D:25 adresinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu binaya Soğuksu caddesi üzerinde Kağıthane istikametinde gidilirken sol kolda kalan Akademi Sokak'a girilir. Taşınmazın yer aldığı bina bu sokak üzerinde solda konumlanmıştır. Taşınmaza toplu taşıma araçları ve özel araçla ulaşım imkanları bulunmaktadır. Hamidiye Mahallesi, altyapı ve ulaşım sorunu olmayan, yoğun olarak alt ve orta gelir grubunun ikamet ettiği bir yerleşim bölgesidir. Taşınmazın yakın çevresinde Kağıthane Anadolu Lisesi ve Hamidiye Otobüs Durakları yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.