COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Kağıthane Gürsel Mahallesi'nde 2+1 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 95m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15132
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 8444
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 09/09/2014
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gürsel Mahallesi, Aynur Sokak, No: 7, D: 3 Kağıthane / İSTANBUL

Açıklama

 Merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı ile dikkat çekici, deprem sonrası inşa edilmiş binada, ısı yalıtım mantolamalı, 95 m2 DUBLEKS

 Özellikler  1.bodrum katta, ana gayrimenkulde Aynur Sokak üzerinden binaya bakıldığında sol tarafta yer alan bodrum piyesli dairedir. Mimari projesine göre 1.bodrum kat antre, salon, 1 oda, mutfak ve banyo düzeninde brüt 45 m² alanlı, 2.bodrum kat 1 oda düzeninde brüt 50 m² kapalı alanlı olmak üzere toplam brüt 95 m² alanlıdır. Bina dış cepheleri betopan kaplama, giriş kapısı çelik kapıdır. Binada doğalgaz bağlantısı vardır. 

 Ulaşım: İstanbul İli, Kağıthane İlçesi, Gürsel Mahallesi, Aynur Sokak üzerinde bulunan 7 kapı nolu binada yer almaktadır. (UAVT: 3280021381) Konu mülke ulaşmak için Çağlayan İstanbul Adalet Sarayı önünden Şevket Paşa Caddesine girilir ve 450 m ilerlenerek sağdan Bahçeler Caddesine girilir. Konu mülkün içerisinde yer aldığı Aynur Sokak yaklaşık 200 m ileride sağ tarafta yer almaktadır. Bölgede bitişik ve blok nizam, genellikle 20­30 yıllık, kısmen de yeni inşa edilmiş, 3­5 katlı konut nitelikli yapılar bulunmaktadır. Çağlayan İstanbul Adalet Sarayı, Ahmet Buhan Anadolu Lisesi konu mülke yakın konumludur. Ulaşım ve altyapı olanaklarının tam olduğu bölgeye İETT, metro ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır.

 Not: 09.09.2014 tarih 8/20 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Tapu vasfı Dubleks Mesken'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.