Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

İstanbul Kadıköy Ziverbeyde 3+1 Daire

Sahibinden 3 + 1 94m2

Özellikler

Tapu no 10767
Ada 1262
Parsel 26
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 48
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B 26

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Zühtüpaşa Mahallesi, Şehir Kahya Sokak, Birlik Apartmanı, No: 35, B Blok, Kat: 3, Daire: 28 Kadıköy/İSTANBUL

İstanbul Kadıköy Ziverbeyde 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Zühtüpaşa Mahallesi, Şehir Kahya Sokak üzerinde konumlu olan 35 kapı nolu Birlik Apartmanı, B Blok, 3.normal katında yer alan 28 bağımsız bölüm nolu dairedir. Taşınmaza ulaşım; Kadıköy‐ Göztepe istikametinde Fahrettin Kerim Gökay Caddesi üzerinde devam ederken sağ kolda yer alan Hamdi Bey Sokak akabinde ise sağ kolda yer alan Bestekar Leyla Sokağa sapılmak sure ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde konut ağırlıklı yapılaşmalar bulunmaktadır. Bölgenin altyapısı tamamlanmıştır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım, şehir içi toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmekte olup, ulaşımı rahattır.

Özellikler:  B Blok girişine göre sol cephede ve 3. normal katta konumlu olan 28 bağımsız bölüm nolu dairedir. Taşınmaz projesinde ve yerinde ; antre‐koridor, salon, 3 adet oda, mu ak, banyo ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 94 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın salon ve oda zeminleri lamine parke kaplı, duvarları saten boyalıdır. Mu ak, antre, koridor ve ıslak hacim zeminleri fayans kaplı, ıslak hacimler ile mu akta duvarlar fayans kaplı, diğer hacimlerde saten boyalıdır. Banyo hacminin vitrifiyeleri tamdır. Mutfak dolapları ahşap doğrama, tezgahı mermerittir. İç kapılar ahşap kapı, pencereler PVC'den mamul ve çift  camlıdır. Isınma doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Taşınmazın içerisinin kısmi tadilata ihtiyacı bulunmaktadır.

Ana gayrimenkul 1262 ada 26 parsel üzerinde ayrık nizamda betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina Kadıköy Tapu Müdürlüğünde incelenen kat irtifakına esas mimari projesine göre bodrum, zemin, 3 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katında sığınak, kömürlükler, kapıcı dairesi,3 adet dükkan,3 adet daire, zemin katında A ve B Blok girişleri ile 6 adet daire , normal katların her birinde altışar adet daire olmak üzere bina toplam 30 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı, merdiven ve sahanlıklar mozaik mermer kaplıdır.

Not: 17/04/1970 tarihli İskan belgesi bulunmaktadır.

Yer Gösterimi:  20-21-23 nisan tarihlerinde saat 10:30-20:00 tarihleri arasında yer gösterimi yapılacaktır.