1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Kadıköy Feneryolu Mahallesi'nde 2 Adet İskanlı Dükkan (1420-1421)

Bankadan 50m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18000
Metre Kare 50m2
Ada 836
Parsel 78
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 3-4
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Feneryolu Mah., Hamdi Bey Sok., No: 6 D:4 Kadıköy / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Dükkan vasıflı 3 ve 4 bağımsız bölüm nolu taşınmazlar, yapının zemin katında, bina girişine göre sağ arka cephede konumludur. 3 bağımsız bölüm nolu taşınmaz bodrum katta depo hacmi şeklinde olup 9 m2 alanlı, zemin katta dükkan hacmi şeklinde olup 22 m2 alanlıdır. 4 bağımsız bölüm nolu taşınmaz dükkan ve wc hacmi şeklinde olup yaklaşık 19 m2 alanlıdır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 3 ve 4 bağımsız bölüm nolu dükkanlar birlikte kullanılmaktadır.

Ana taşınmaz, 836 ada, 78 Parsel nolu 495.19 m² parsel alanlı arsa üzerinde yer almaktadır. Mahallinde parsel üzerinde ayrık nizam inşa edilmiş tek blok yer almaktadır. Yapı; bodrum kat+ zemin kat+ 5 normal kat + çatı kat şeklinde olup toplamda 7+ çatı katlıdır. Yapının bodrum katında; otopark, su deposu ve 3 nolu dükkana ait depo, zemin katta 3 adet dükkan ve Hamitbey Sokağa göre ön cephede konumlu bina girişi ve 1 adet konut, normal katlarda 2’şer adet konut şeklinde olup yapı toplamda 14 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin katta batı cephededir. Bina dış kapısı camlı alüminyum-ahşap doğramadır. Bina dış cephesi yer yer dış cephe kaplaması ile kaplı, yer yer dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada asansör, açık otopark ve peyzaj düzenlemesi bulunmaktadır. Bina genel olarak bakımlı durumdadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Feneryolu Mah. Hamdibey Sok. Şefik Paşa Apt No: 6 / 11, 6A, 6B Kadıköy / İstanbul posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza bölgenin önemli ulaşım akslarından Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Bağdat Caddesi gibi caddelere yakın konumda yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım; Fahrettin Kerim Gökay Caddesinden Hamdibey Sokağa dönüldüğünde Şefizade Sokakla kesişen köşe parsele ulaşılarak sağlanmaktadır. Taşınmaz; Marmara Üniversitesi, Feneryolu Metro İstasyonu, Melahat Şefizade İlköğretim Okulu gibi merkezi gibi nirengi noktalarına yakın konumda yer almaktadır. Taşınmaz çevresinde benzer şekilde müstakil olarak ayrık nizam inşa edilmiş 8-15 katlı konut ya da konut altı ticaret fonksiyonlu yapılar ağırlıklı olarak yer almaktadır. Bölgede alt yapı sorun ve eksiği bulunmamaktadır. Taşınmaza toplu taşıma ile ulaşım mevcuttur. Taşınmaza toplu taşıma ile ulaşım mevcut olup planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Taşınmazın bazı merkezlere uzaklıkları : Bağdat Caddesi - 450 m. Feneryolu Marmaray İstasyonu - 700 m. Marmara Üniversitesi - 70

Not: Bina yapım yılı 2013'tür. Tapuda Tuğlacıbaşı Mahallesi'nde kayıtlıdır. 3 ve 4 bağımsız bölüm nolu dükkanlar birlikte kullanılmaktadır. 2 tapu birlikte satılmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.