COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Üsküdar Ahmediye Mahallesinde 54m2 Daire

Bankadan 2 + 1 54m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13036
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 54m2
Ada 408
Parsel 45
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli Üsküdar İlçesi Ahmediye Mahallesi Dönmedolap Sokak No:46 Daire:3

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Daire 54m2 alanlı olup hol, salon, mutfak, 2 oda, banyo, balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Ana gayrimenkul 158,68m2 alanlı 408 ada 45 nolu parsel üzerinde bodrum, zemin, 3 normal kattan oluşmaktadır. Gayrimenkulün bodrum katında 2 adet daire, zemin katta bina girişi, 2 adet daire, normal katların her birinde 2'şer adet daire olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. bina girişi zemin kattan güneydoğu (Dönmedolap sokak) cephesinden sağlanmaktadır. Bina girişi, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplıdır. Binada  adet asansör bulunmaktadır. Bina dış cephesi alüminyum kompozit kaplıdır.
Gayrimenkul zemin kat 3no'lu bağımsız bölüm bina girişine göre ön tarafta yer alan dairedir. 
Ulaşım: Gayrimenkul İstanbul ili, Üsküdar ilçesi, Ahmediye mahallesi, Dönmedolap sokak no:46 adresinde yer alır. Taşınmaz Tunusboğa caddesi üzerinde Zeynep Kamil-Ahmediye istikametinde ilerlenirken sağ kolda yer alan Dönmedolap sokak üzerinde yer almaktadır.Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.