COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesinde 65 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 65m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12292
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 65m2
Pafta 14
Ada 6314
Parsel 15921
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mevlana Mahallesi, 835/1. Sokak, No: 35/1, Kat:1, Daire:20 Gaziosmanpaşa / İstanbul. (UAVT: 1146753049)

İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesinde 65 m2 Daire

Açıklama

Bulvarlara, Mevlana Anadolu Lisesi ve Başarı Hastanesi’ne çok yakın mesafede, 2 oda salon 65.00 m2, ARA KATTA EKONOMİK DAİRE
Özellikler: 20 no’lu bağımsız bölüm binanın 1. normal katında zemin kat seviyesinde sağlanan bina girişine göre sol ön cephede konumludur. Taşınmaz projesine göre yaklaşık brüt 65 m2 kullanım alanı içerisinde; antre, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın salon ve oda zeminleri laminant parke kaplı, antre, mutfak, banyo ve balkon zeminleri seramik kaplama olup, duvarlar ve tavan plastik boyalıdır. Daireye giriş kapısı çelik doğrama olup iç kapılar ahşap doğrama camlı kapıdır. Pencereler pvc'dir. Mutfak dolapları ahşaptan mamül olup, tezgahı ise lamine kaplıdır. Banyo alanında klozet ve banyo dolabı bulunmaktadır. 
Taşınmazın konumlu olduğu parsel 770,50 m2 yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde bir adet bina bulunmaktadır. 
Taşınmazın konumlu olduğu bina betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olup, projesine göre 2 bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 6 katlıdır. Binada toplam 40 adet bağımsız bölüm mevcuttur. 835/1. Sokak’tan binaya bakıldığında 1. Bodrum kat seviyesinde ve zemin kat seviyesinde olmak üzere bir birlerinden bağımsız iki adet bina girişi bulunmaktadır. Taşınmaza, binaya giriş cephesinden bakıldığında sol tarafta yer alan zemin kattan sağlanan girişten girilerek ulaşılmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası kaplıdır.
Ulaşım: Bölgenin 
ana arterlerinden biri olan Sefa Caddesi üzerinden Mevlana Mahallesi istikametinden Kazım Karabekir Mahallesi istikametine doğru ilerlenirken sola dönülür ve 835/1. Sokak’a sapılır. Akabinde, 835/1. Sokak üzerinden yaklaşık olarak 50 metre ilerledikten sonra sağ cephede taşınmazın konumlu olduğu binaya ulaşılır. Yakın çevresinde; ayrık nizamda inşa edilmiş 4-­5 katlı yapılar bulunmaktadır. Ayrıca taşınmaz Mevlana Anadolu Lisesi ve Başarı Hastanesi’ne yakın mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşmak mümkündür. Bölge, Gaziosmanpaşa Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup, tamamlanmış altyapıya sahiptir.

Not: 29.08.1989 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur. ana gayrimenkulün ruhsatsız olarak inşaata başlaması ile ilgili olarak 08.08.1988 tarihli yapı tatil tutanağı ve bu tutanağa istinaden düzenlenmiş hakkında yıkım ve para cezalarına hükmeden 12.06.1990 tarihli encümen kararları olduğu görülmüştür. Ancak söz konusu cezai içerikli kararlarda sonra yapı ruhsatı tanzim edilmiş olup yapı ruhsatından sonra tanzim edilmiş cezai içerikli herhangi bir karara rastlanılmamıştır.