Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Esenyurt'ta 107 m2 Ara kat Daire

Bankadan 3 + 1 107m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19016
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
107m2
Ada:
561
Parsel:
52
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BALIKYOLU MAHALLESİ 476. SOKAK NO: 21 D: 5 ESENYURT / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: İstanbul ili Esenyurt ilçesi Balıkyolu Mahallesi 3. kat konumlu 5 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz bina girişine göre ön cephede yer almaktadır. Kattaki tek bağımsız bölümdür. Projesine göre 107 m² kullanım alanlı olup; 1 salon, 3 oda, 1 mutfak, 1 banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu binaya giriş zemin kattan sağlanmaktadır. Her katta 1 adet mesken olmak üzere toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Taşınmaz Ozanlar Caddesine yaklaşık 500 m mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Fahir İlkel Orta Okulu ve Şehitler Camii bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde orta gelir düzeyine sahip ailelerce mesken olarak kullanılan ayrık nizamlı 3-5 katlı binalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tam olup ulaşım imkanları kolaydır. Bölgede konut yapılaşmaları yoğunluktadır.

Not: Taşınmazın bulunduğu parsel 18 iken uygulama sonrası yeni parsel 52 olmuştur. Taşınmaz tapuda Esenyurt Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.