COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Sultaniye Mahallesi'nde İskanlı 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 51m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15361
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 51m2
Ada 548
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 15/06/2020
Ruhsat Tarihi 07/03/2016
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SULTANİYE Mah. 639 Sok. No: 4 Kat:1 D:6 ESENYURT / İSTANBUL

Açıklama

Özellik: Taşınmaz zemin kattan Güney yönünden yapılan bina girişine göre sağda konumlu 1. normal katta yer alan Kuzey-Güney cepheli 6 nolu meskendir. Taşınmaz projesine göre 51 m2 kullanım alanlı olup 1 oda, salon, mutfak, hol ve banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana gayrimenkul 180,26 yüzölçümlü, 548 ada 9 parsel üzerinde betonarme yapı tarzında inşa edilmiş yapı mevcut olup, 2 bodrum + zemin + 4 normal katlıdır. Bina girişi projesinde 1. bodrum kat, mahallinde zemin kat seviyesinden verilmiştir. Taşınmazın yer aldığı binada 2. bodrum katta binaya ait ortak alan, 1. bodrum katta 2 adet mesken ve bina girişi, Zemin katta 2 adet mesken, 4 normal katın her birinde ikişer adet olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Esenyurt ilçesi, Sultaniye Mahallesi, 631. Sokak No:2 adresinde konumlu 6 nolu dairedir. (UAVT No: 1273994507) Taşınmaza ulaşım için, Balık yolu Caddesi üzerinde Sultaniye Mh.-Balıkyolu Mah. istikametinde ilerlerken TEM üzerinden köprüye girmeden önce soldan ikinci sokak olan 614. sokağa dönülüp bu sokak üzerinde soldan beşinci sokak olan 639. sokağa dönülür. Taşınmazın yer aldığı bina bu sokak üzerinde sağdaki ilk sokak olan 631. sokağa köşe konumdadır. Bina girişi 639. sokaktan konumludur. Bölgede genellikle konut amaçlı 4-5 katlı konut yapılaşması söz konusudur. Cadde üzerindeki binaların zemin katlarında ticari kullanımlar mevcuttur. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde yer alan, Nihat Delibalta İlkokulu, Hz. Hamza Camisi önemli röper noktalarıdır. Bölgenin teknik altyapı hizmetleri tamamlanmış durumda olup, taşınmaza toplu taşım araçları ile erişim mümkündür. Bölgedeki yapılaşma oranı %95 seviyesindedir.

Not: 07/03/2016 tarihli yapı ruhsatı ve 15/06/2020 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Esenyurt Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.