COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Selahaddin Eyyubi Mahallesinde 1+1 55m2 Daire

Bankadan 1 + 1 55m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13783
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 55m2
Ada 400
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 25/04/2016
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selahaddin Eyyubi Mahallesi, 1558 Sokak, No:1a, 3.Normal Kat, D:3 Esenyurt/İstanbul

Açıklama

Gayrimenkul no: 100816867

Özellikler:  3 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz, binanın 3.normal katında konumlu tek dairedir. Taşınmaz projesine göre salon, mutfak, 2 adet oda, banyo+wc, antre ve 1 adet balkon hacimlerinden ibaret olup brüt 55 m2 alanlıdır.
Tapu kayıtlarına göre çınar mahallesi, 295,01 m2 yüz ölçümlü 414 ada 23 parsel üzerinde yer alan binanın 4.normal katında konumlu 13 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmazın yer aldığı bina; 2 bodrum+zemin+4 normal kat olmak üzere toplam 7 katlı projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Projeye göre binanın 2.bodrum ve 1.bodrum katında 1 er adet dükkan, normal katlarında 1 er adet mesken yer almakta olup binada toplam 6 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Ana taşınmazın girişi projesinde 1618 sokak üzerinden verilmiş olup mahallen 1558 sokak üzerinden ve zemin kat seviyesinden sağlandığı görülmüştür. 

Ulaşım: Selahaddin Eyyubi Mahallesi, 1558 Sokak, No:1a, 3.Normal Kat, D:3 Esenyurt/İstanbul Posta Adresinde Yer Almaktadır. 

Not: 25.04.2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın iş bitim tutanağı olmadığı için taşınmaza konut kredisi çıkmamaktadır. Taşınmazda oturum vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.