COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Selahaddin Eyyubi Mahallesi'nde 1+1 48 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 48m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16771
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 48m2
Ada 367
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 13.03.2020
Ruhsat Tarihi 16.03.2015
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selehaddin Eyyübi Mah. Erzurum Kongre Cd. 1526. Sk. No:5 Zemin Kat Daire 3 Esenyurt İstanbul

Açıklama

Özellikler: Esenyurt, Selahaddin Eyyubi Mahallesi, 367 ada 13 parsel üzerinde yer alan 5 kapı numaralı binada, zemin katta konumlanmış olan 3 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Projesinde brüt 48 m2 alanlı olup, salon, oda, mutfak, antre, banyo hacimlerinden oluşmaktadır.

Konu taşınmazın bulunduğu bina inşaatı 182,49 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı strüktüründe yapılmıştır. Bina: bodrum, zemin, 4 normal kat olmak üzere toplamda 6 katlıdır. Taşınmazın yer aldığı binada bodrum katta; 1-2 nolu daireler ve arka bahçe çıkışı, zemin katta; 3-4 nolu daireler ve bina girişi, normal katlarda her katta 2'şer adet daire olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Daire, zemin katta ve bina girişine göre ön cephede konumlanmıştır. Bina girişi zemin kattan ve kuzey-doğu cephesinden yapılmaktadır. Giriş kapısı çelik kapıdır. Merdiven sahanlık ve basamak kaplaması mermerdir. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Binaya ait 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Doğan Araslı Bulvarı üzerinde Esenkent istikametine doğru ilerlerken Melodi çikolata fabrikasının yanından sağa Erzurum Kongre Caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 1 km ilerledikten sonra sağa 1525. sokağa dönülerek ulaşılır. 

Not: 16.03.2015 tarihli Yapı Ruhsatı ve 13.03.2020 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.