İstanbul Esenyurt Rüya Nefes Evleri 1+0 Daire

Bankadan 1 + 0 27m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11658
Oda Sayısı 1 + 0
Metre Kare 27m2
Ada 1013
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm B blok 116

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cad. Rüya Nefes Evleri B Blok No:19 K:7 D:116 Esenyurt/İstanbul

İstanbul Esenyurt Rüya Nefes Evleri 1+0 Daire

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz B blok girişi cephesinden bakıldığında sağ ön tarafta binanın 7. normal katında yer almaktadır. 116 numaralı bağımsız bölümün tespiti dışarıdan yapılmış olup mimari projesi ile konutu ve alansal olarak uyumlu olduğu kabul edilmiştir. Bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre salon, yatak nişi, mutfak nişi, banyo mahallerinde!' 27 m2 kullanım alanına sahiptir. İnceleme işlemi dışarıdan yapılan bağımsız bölümün iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 
Taşınmazın yer aldığı bina 1013 ada 4 parsel üzerinde 6 348,00 m2 yüz ölçümlü alan üzerinde kurulu ana gayrimenkul 3 bodrum+zemin+8 normal kattan oluşan betonarme karkas yapı tarzında binadır. Ana yapı A ve B olarak adlandırılan iki adet bloktan oluşmaktadır. A blokta toplamda 160 adet olmak üzere yapıda toplam 269 adet bağımsız  bölüm yer almaktadır. Blok girişleri zemin kat seviyesinden verilmiştir. 3. Bodrum katta sığınak 2. Ve 1. Bodrum katlarda otopark ve 1. Bodrum katta zemin katta yer alan dükkanlara ait depolar yer almaktadır. Binanın kat holü ve merdiven basamakları brüt beton olup duvarlar alçı sıvalıdır. Ana yaptım dış cephesi mantolama üzeri akrilik boyalı olup ısıtma sistemi doğal gaz kombi ile sağlanacaktır. Yapıda her girişte 2' şer adet asansör mevcuttur. Ayrıca bir adet merdiven holü ile 1 adet yangın merdiveni mevcuttur. 
Ulaşım: E5 kara yolu üzerinde Avcılar istikametinden Büyükçekmece yönüne doğru ilerlerken Bizimkent Kavşağını 500 m geçtikten sonra hemen sağa 11. Cadde tarafına döneriz. Bu caddenin karşısında kalan 514. Sokak üzerinden devam eder Demir İnşaat ile Studio Life evleri arasındaki stabilize yola gireriz. Bu yolu takip ederek konu taşınmazların yer aldığı bölüme ulaşım. Ulaşım E5 kara yolu üzerinden geçen bütün toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla sağlanabilir. Ulaşımı ve tarifi kolay bir konuma sahiptir.