1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Esenyurt Mevlana Mahallesi'nde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17390
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 118
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 16
Ruhsat Tarihi 07/03/1991
Bulunduğu Kat 14
Bağımsız Bölüm 58

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mevlana Mah. Molla Gürani Cd. No:4 Hanımeli Apartmanı K:14 D:58 Esenyurt/İstanbul

Açıklama

Özellikler:  58 bb nolu taşınmazın onaylı mimari projesine göre 3 oda 1 salon 1 mutfak banyo balkon ve antre hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık alanı 120 m2'dir.

Taşınmazın ana gayrimenkulün 118 ada üç parsel nolu 3655.00 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde Molla Gürani Caddesinde dört kapı numarası ile konumudur . Bina kuzey cephesi ile Yıldırım Beyazıt Caddesine,  güney cephesine bina bahçesine,  batı cephesi ile Molla Gürani Caddesine,  doğu cephesi ile komşu parsele bakmaktadır.  bina bodrum artı zemin artı 14:14 normal kattan oluşmaktadır birinci bodrum katta ortak alanlar zemin kattan itibaren kip eden zemin kat seviyesinde sağlanmaktadır Bina giriş zemini sahanlık ve merdiven basamakları mermerdir,  giriş kapısı alüminyum doğramadır.  Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyasıdır. Bina asansörlü olup doğal gaz tesisatı mevcuttur. Binada otopark güvenlik çocuk oyun ve spor alanları imkanları mevcuttur. 

Ulaşım : Taşınmaz İstanbul ili Esenyurt ilçesi Mevlana Mahallesi Molla Gürani Caddesi üzerinde konumlanmıştır. Söz konusu taşınmaza ulaşmak için de D-100 üzerinde Esenyurt - Beylikdüzü istikametinde devam edilir. Bizimkent köprüsünden Esenyurt yönüne Nazım Hikmet bulvarı üzerinde devam edilir, ilk döner kavşaktan sağa Şehitler Caddesi’ne ve yine döner kavşaktan düz Yıldırım Beyazıt caddesine devam edilir. Molla Gürani Caddesini kesen ilk yoldur. Taşınmazın yer aldığı bina Yıldırım Beyazıt caddesi ile molla Gürani Caddesi’nin kesiştiği köşe parsel üzerinde dört kapı numarası yine yer almaktadır . Numaratajı Molla Gürani Caddesi’nden almaktadır,  Ulaşımın mümkün olduğu bölgede altyapı ve belediye hizmetleri tamdır. Taşınmazın bulunduğu bölge orta gelir grubuna hitap eden değerleme konusu taşınmazda benzer özelliklere sahip rezidans ve site tarzı yapılaşmaya sahiptir .D -100 kara yolunun yüksek ulaşım imkanlarından faydalanır. Yıldırım Beyazıt Caddesi ve Hürriyet  Caddesinin alışveriş olanaklarından faydalanarak yakın çevresinde kamu kurumları AVM , hastane , ilk ortaöğretim kurumları yer almaktadır.

Not: 07/03/1991 tarihli yenileme ruhsat ekli irtifak projesi esas alınmıştır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.