COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Defne Evleri'nde 2+1 84 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 84m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16798
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 84m2
Ada 164
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 26/03/2004
Ruhsat Tarihi 30/01/1995
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aşık Veysel Mah. Süleyman Demirel Cd. Defne Evleri No:28/C D33 Blok, B Giriş, K:1 D:4 Esenyurt / İstanbul

Açıklama

Özellikler: D-33 Blok B girişi 1. katta bina giriş cephesine göre sağ yan kolda bulunmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre 2 oda, salon, mutfak, antre, banyo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 84 m2 kullanım alanına sahiptir.

Taşınmaz 6825 m2 alanlı, 164 ada, 1 parsel üzerinde betonarme karkas teknikle inşa edilmiş olan 4 bloklu sitede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu D-33 bloğun A ve B girişi olmak üzere iki adet girişi bulunmaktadır. Mimari projesine göre bodrum, zemin, 6 normal kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün 1. bodrum katında ortak alan, zemin katında bina girişi ve 2 adet daire, 1., 2., 3., 4. ve 5. normal katlarında 2'şer adet daire, 6. normal katta 1 adet daire olmak üzere toplam 13 adet bağımsız bölüm (B girişinde) bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi zemin katta yer almaktadır. Konu taşınmaz zemin katta bina girişine göre sol ön cephede yer almaktadır. Blokta 3 adet giriş mevcut olup toplam da 38 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binada dış cephe akrilik boyadır. Binada katlar arası geçiş merdiven ve asansör ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesi betopan cephe elemanları ile kaplıdır. Kat holleri ve merdivenler mermer kaplı, merdiven korkulukları alüminyum küpeştedir. 

Ulaşım: Doğan Araslı Bulvarından Esenkent yönüne girilir. Akbatı Avm mevkiinden Süleyman Demirel Caddesine devam edilir. Cadde üzerinde yaklaşık 820 metre ilerledikten sonra sağ kolda yer alan taşınmazın yer aldığı Defne Evlerine ulaşım sağlanır. 

Not: 30.01.1995 tarihli Yapı Ruhsatı ve 26.03.2004 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.