1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Esenyurt Çınar Mahallesi'nde 2+1 63 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 63m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18155
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 63m2
Ada 2708
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çınar Mah. 1443. Sokak No:25 Daire:12 Esenyurt/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 12 numaralı bağımsız bölüm ana taşınmazın 4. normal katında bina girişine göre sağda konumludur. 12 no.lu bağımsız bölüm onaylı mimari projesinde; mutfak, salon, balkon, banyo, wc, 2 oda, antre hacimlerinden oluşmakta olup, yaklaşık brüt 63 m2 kullanım alanına sahiptir.

Konu taşınmazın ada/parsel bazında yerinin doğruluğu Esenyurt Belediyesi İmar Müdürlüğündeki İmar Paftalarından teyit edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 181,58 m2 alanlı arsa üzerinde, betonarme karkas yapı tarzda 2014 yılında inşa edilmeye başlanmıştır. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 17.12.2014 Tarih 2014/53076 Sayılı Kat irtifakına esas mimari projesine göre 1 Bodrum Kat + Zemin Kat + 4 Normal Kat olmak üzere toplamda 6 katlı binadır. Ana gayrimenkulde; 1. Bodrum katta 2 adet daire, Zemin katında 2 adet daire ve bina girişi, 1. Normal kattan 4. Normal kata kadar her katta 2'şer adet daire olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve mahallinde zemin kattan olup katlar arası geçişler merdiven ve asansör ile sağlanmaktadır. Vaziyet planında bina girişi gösterilmemiş olup, vaziyet planında yer alan kot yüksekliği ile zemin kat planında bina girişi üzerinde yer alan kot yüksekliğinin karşılaştırılması suretiyle bina giriş yönü tespit edilmiştir. Taşınmazın girişi camlı ve çelik kapıdır. Yapı giriş holü, kat holleri ve merdiven sahanlıkları ile merdiven yüzeyleri mermer kaplı olup duvarlar saten boyalıdır. Taşınmazın dış cephesi boyalı ve bakımlıdır. 

Ulaşım: Çınar Mah. 1443. Sokak, No:25, Daire: 12 Esenyurt / İSTANBUL açık posta adresinde bulunmaktadır. (UAVT: 3920807405) Konu taşınmaza ulaşım; Avcılar Istikametinden Bahçeşehir istikametine Doğan Araslı Bulvarı üzerinden devam edilir, Bulut Durağı mevkiinde yer alan N Merkez AVM Geçildikten sonra sola Ahmet Arif Caddesine girilir, cadde bitiminden sağa girilir, 100 m sonra sağa dönmek suretiyle 1443. Sokağa ulaşılır. Taşınmaz bu sokak üzerinde sağ kolda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölgede benzer katli 4-5 katlı binalar bulunmakta olup bölgenin alt yapısı tamamlanmış kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge orta-alt gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim bölgesidir. Yakın çevresinde Esenyurt Belediyesi Nikah Sarayı, HZ. Ebubekir Camii bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Ahmet Arif Caddesi üzerinden geçen toplu ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. 

Not: Taşınmaz Esenyurt Mahallesi'nde kayıtlıdır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.