COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Balıkyol Mahallesinde 185m2 Depolu Dükkan

Bankadan 185m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13244
Metre Kare 185m2
Ada 2211
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 13
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Esenyurt Köyü, Balıkyolu Mah., 456 Sok., No:22, Zemin Kat, Bağımsız Bölüm No:2

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul , bitişik nizam, betonarme yapı tarzında, 3/A yapı sınıfında inşa edilmiş, 2 bodrum, zemin ve 3 normal + çatı kattan oluşan 7 katlı binadan oluşmaktadır. Mimari projesine göre binanın, 2. bodrum katında; ortak alanlar, depolar ve sığınak, 1. bodrum katında; 1 ve 2 nolu dükkanlara ait depolar, enerji odası, zemin katında; 2 adet dükkan, bina girişi, normal katlarda; her katta 2 şer mesken olmak üzere binada toplam 8 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi; zemin katından, batı cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıvalı ve boyalıdır. Bina giriş kapıları alüminyum doğrama ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Giriş holü, kat holleri ve merdivenler mermer, duvarlar plastik boyalıdır. Binada doğalgaz sistem kalorifer bulunmakta olup, asansör bulunmamaktadır.
Taşınmaz zemin kat 2 bağımsız bölüm numaralı dükkan+depo; batı cepheden yapılan bina girişine göre sağda konumlu, 
batı cephelidir. Taşınmaz mimari projesine göre, zemin katında; dükkan ve wc hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 95 m2, 1. bodrum katında; depo hacminden oluşmakta olup, brüt 90 m2 alana sahiptir. Taşınmaz toplam brüt 185 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın dış kapısı alüminyum doğrama kapı, pencere aksamı PVC doğramadır

Ulaşım: Doğan Araslı Bulvarı ndan Balıkyolu Caddesi ne girilir. Balıkyolu Caddesi üzerinde 800 metre doğu istikametinde ilerledikten sonra sola 456. Sokak a girilir. 456. Sokak üzerinde yaklaşık 100 metre ilerlenir. Taşınmaz; ileride sağ tarafta yer almaktadır.

Not: 16/07/2007 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.