COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Büyükçekmece Villa Kent Sitesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 172m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17457
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 172m2
Ada 0
Parsel 2387
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güzelce Mahallesi Villa Kent Sitesi Kiraz Sokak No:11A B.B.No:2 Büyükçekmece/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Villa Kent Sitesi içerisinde, 2387 parsel üzerinde yer alan 2 bağımsız bölüm numaralı dubleks meskendir. Taşınmaz Kiraz Sokak üzerinden yapıya bakıldığında sol tarafta yer almaktadır. Taşınmaz zemin kat ve 1 normal kattan oluşmakta olup toplamda 2 katlıdır. TAŞINMAZIN ZEMİN KATI projesine göre 1 oda, salon, mutfak, banyo, hol ve terastan oluşmakta olup 89 m2 brüt alanlıdır. TAŞINMAZIN NORMAL KATI projesine göre 4 oda, 2 banyo, hol ve 2 adet balkondan oluşmakta olup 103 m2 brüt alanlıdır. Taşınmaz projesine göre toplamda 172 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. Ana giriş kapısı ahşap kapıdır. Pencere doğramaları pvc esaslı ve çift camlıdır. Taşınmazın ısınma sistemi doğalgaz kombili kaloriferdir. Taşınmaz ve bahçesi genel anlamda bakımsız durumdadır. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir.

Taşınmazın yer aldığı Villa Kent Sitesi, Büyükçekmece ilçesinde yer alan farklı parseller üzerinde yer almaktadır. Ekspertize konu taşınmazın yer aldığı bina 340,00 m2 alanlı, 2387 parsel üzerinde yer almaktadır. Parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, ayrık nizamda inşa edilmiş, zemin+1 normal kattan oluşan ikiz villa bloğu yer almaktadır. Yol cephesinden bakıldığı zaman sağ tarafta yer alan taşınmaz 1, sol tarafta yer alan taşınma 2 nolu dubleks meskendir. Villaların girişleri zemin kat seviyesinden ve yan bahçeler üzerinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi siding kaplıdır. Sife içinde açık otopark alanı, açık havuz, cafe ve oyun alanları bulunmaktadır.

Ulaşım: İstanbul İli, Büyükçekmece liçesi, Güzelce Mahallesi, Villa Kent Sitesi, Kiraz Sokak, No:11A, B.B.No:2 adresinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yere gidebilmek için, E5 (D100) karayolu üzerinde Avcılar istikametinden Silivri yönüne ilerlerken, Mimarsinan mevkiinde yer alan köprülü kavşağı geçtikten yaklaşık 1.5 km sonra sağ tarafta yer alan Güzelce sapağı kullanılarak E5 karayolunun altından geçilir ve Ptt Caddesi'ne bağlanılır. Bu cadde üzerinde yaklaşık 450m ilerledikten sonra sağ tarafta yer alan Kiraz Sokağına dönülür. Ekspertize konu taşınmazın içerisinde bulunduğu Villa Kent Sitesi, Kiraz Sokak üzerinde yer almaktadır. Alt yapı ve ulaşım problemi olmayan genellikle orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim bölgesidir. Yapılaşma genellikle yazlık kullanım için yapılmış olan 2-3 katlı villa tipi yapılar şeklindedir. Yakın çevrede Güzelce Marina ile ilk ve orta öğretim düzeyinde eğitim kurumları yer almaktadır. Taşınmaz Marmara Denizine 100m, E6 Karayolu'na 900m mesafededir. 

Not: Taşınmazın kat irtifakına esas 23.06.1977 tarih, 1977/30 numaralı onaylı mimari projesi Webtapu dijital arşivinden incelenmiştir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.