COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Büyükçekmece Türkoba Mahallesinde Villa

Bankadan 4 + 1 275m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11368
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 275m2
Ada 102
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 577

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Türkoba Mah. Eski Çatalca Yolu Cad. Gölkent Villaları No:71E 5. Villa Büyükçekmece/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım:  D100/E5 Üzerinde Büyükçekmece yönünde ilerlenirkenen sol kolda kalan Atirus AVM geçildikten 1,6 km sonra Mimar Sinan Kavşağı/D569 yönünde sağa dönülür. 120 m sonra Çatalca Yolu Caddesi/D569 yönünde sağa dönülür. 5,3 km sonra Tepecik Caddesi/Yalı Sokak yönünde sola dönülür. Tepecik Caddesi boyunca 1,2 km daha ilerlenir ve Eski Çatalca Yolu Caddesi yönünde sola dönülür.. Cadde üzerinde 950 m devam edilir ve yolun sağında kalan Gölkent Villalarına ulaşım sağlanır. Taşınmaz site içerisinde 71E kapı numaralı bina konumundadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye özel araç ile ulaşım kolaylıkla sağlanmakta olup, toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı kısıtlıdır. Çevre itibariyle villa tipi yapılaşmalar yoğunlukta olup, çevrede devam eden villa inşaatları mevcuttur. Bölgede altyapı hizmetleri tamamlanmış olup, taşınmazın kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.
* Taşınmaz binasının üzerinde kapı numarası olarak 71F yazılı bina kapı numaraları değişmiş, 5 bağımsız bölüm numaralı villaya ait bina numarası 71E olarak güncellenmiştir.

Özellikler: 5 bağımsız bölüm numaralı villa, parselin doğu cephesinde kalmakta olup sağdan 3. villa konumundadır. Bodrum katta yaklaşık brüt 65 m2 kullanım alanlı ile hol, çok amaçlı salon, çamaşırlık ve ısıtma odası, zemin katta yaklaşık brüt 85 m2 kullanım alanı ile giriş, antre, hol, salon, mutfak, wc-duş ve balkon, 1. normal katta yaklaşık brüt 95 m2 kullanım alanı ile hol, 4 adet oda, 2 adet banyo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Çatı katında yaklaşık brüt 30 m2 kullanım alanı ile depo hacminden oluşmaktadır. Taşınmaz toplam brüt 275 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz inceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmaz betonarme yapı tarzında bodrum, zemin, 1 normal kat ile çatı katı olmak üzere toplamda 3 katlı olarak inşa edilmiş 10 adet bağımsız bölümden oluşan Gölkent Villaları Sitesi içerisinde yer almaktadır. Bodrum katta hol, çamaşırlık, ısıtma ve çok amaçlı salon, zemin katta giriş, hol, wc-duş, antre, salon, mutfak ve balkon, 1. normal katta hol, 4 adet oda, hol, 2 adet banyo. 2 adet balkon, çatı katında ise depo hacmi bulunmaktadır. Taşınmazın dış cephesi, dış cephe boyalı olup, boya bakımı gerekmektedir. Site içerisinde yürüyüş yolu bulunmakta olup, bahçe giriş kapısı sürgülü demir kapıdır. Site içerisinde havuz bulunmaktadır. 

Not: 01.04.1994 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.