COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Büyükçekmece Mimaroba Mahallesi Dolunay Sitesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12067
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 0
Parsel 3654
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm A2 / 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mimaroba Mah. Ertürkler Cad. Akdil Sok. Dolunay Sitesi No:1B A2 Blok K:4 D:20 Büyükçekmece/İstanbul

İstanbul Büyükçekmece Mimaroba Mahallesi Dolunay Sitesinde 3+1 Daire

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz İstanbul İli, Büyükçekmece İlçesi, Mimaroba Mahallesi, Akdil sokak, 3654 parsel üzerinde konumlu olan Dolunay Sitesindeki 1B kapı nolu A2 Blok apartmanın 4. normal katındaki 20 bağımsız bölüm nolu meskendir. Söz konusu taşınmaza ulaşmak için D100 Kara yolu üzerinden Silivri istikametinde devam edilerek dönel kavşak üzerinden Mustafa Kemal Bulvarına girilir. Bulvar üzerinde yaklaşık 250 m devam edilerek sağ kolda yer alan Ertürkler Caddesi'ne girilir. Taşınmazın ana gayrimenkulünün yer aldığı Dolunay sitesi Ertürkler Caddesi ile Akdil Sokağın kesişiminde 1 kapı numarası ile konumludur. Numaratajı Akdil sokak üzerinden alınmaktadır. D 100 Kara yolu ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarının ulaşım ve alışveriş olanaklarından faydalanır. Ulaşımın alternatifli olduğu bölgede altyapı ve belediye hizmetleri tamdır. Yakın çevresinde Medicell Tıp Merkezi, İlk ve Orta Öğretim Kurumları yer almaktadır.

Ana gayrimenkul 0 ada 3654 nolu 14560 m2 yüz ölçümlü köşe parsel üzerinde Akdil Sokak 1B kapı numarası ile konumludur. Parsel üzerinde A1, A2, A3, A4, A5, A6, B ve C olarak isimlendirilmiş toplam 8 adet bloktan oluşan Dolunay Sitesi yer almaktadır. Site bünyesinde açık otopark, havuz, sosyal donatı alanları mevcuttur. Taşınmaz A2 blokta yer almakta olup bina ön cephesi ile Akdil Sokağa , sağ yan cephesi ile A3 Bloka, sol yan cephesi ile A1 Bloka bakmaktadır. A2 Blok: bodrum+zemin+9 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katta kapıcı dairesi, sığınak ve bina ortak alanları yer almaktadır. Zemin kattan itibaren her bir katta 4 adet mesken olmak üzere, binada toplam 40 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş ön ve arka cepheden bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina giriş zemini, sahanlık ve merdiven basamakları mermerdir. Giriş kapısı demir doğramadır. Bina dış cephesi, akrilik esaslı dış cephe boyasıdır. 

20 nolu bağımsız bölüm ana gayrimenkulün 4. normal katında yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre, hol ve 4 balkon alanlarından oluşmakta olup yaklaşık 110 m2 brüt alana sahiptir. Bilgiler onaylı mimari projeye göre esas alınmıştır.

Not: Deprem hasarından sonra güçlendirme ruhsatı alınarak oturabilir belgesi de alınmıştır. 19.7.2000 takviye ruhsatı bulunmaktadır. 11.3.2002 tarihli takviye ruhsatına uygun olarak yapıldığı ve oturulabilir duruma geldiğini belirtilen evrak bulunmaktadır.