Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Büyükçekmece Hürriyet Mahallesi'nde 85 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 85m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23252
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
85m2
Ada:
250
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
29
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
14/07/1992
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hürriyet Mahallesi, Akkoyun Sokak, No: 23, D: 1 Büyükçekmece / İstanbul

Açıklama

Özellikler: ; İstanbul İli, Büyükçekmece İlçesi, Hürriyet Mahallesi, Akkoyun Sokak, No:23, D:1, posta adresindedir.  Taşınmazların konumlu olduğu ana gayrimenkul; 250 ada 8 parsel (eski 547 parsel) numaralı, 271,75 m² alanlı arsa üzerine betonarme karkas yapı tarzında bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Projesine göre binanın bodrum katında, 3 adet kömürlük; zemin katında, kuzeydoğu cepheden sağlanan bina girişi ve 1 adet dükkan; normal katların her birinde 1'er adet mesken olmak üzere bina dahilinde toplam 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cepheleri dış cephe boyalı, giriş kapısı camlı demir doğrama olup ekspertiz işleminin banka bilgisi ve onayı dahilinde yerinde fakat dışarıdan tamamlanması sebebiyle bina içi ortak alanlarda herhangi bir gözlem/tespit yapılamamıştır.

1 bağımsız bölüm numaralı "Dükkan" nitelikli taşınmaz; ana gayrimenkulün zemin katında, kattaki tek taşınmaz olarak yer almakta olup kuzeybatı, kuzeydoğu ve güneydoğu cephelidir. Taşınmaz, projesine göre; tek hacim dükkan alanı dahilinde brüt 85 m² alanlıdır. Ancak  mahallinde "mesken" olarak inşa edildiği görülmüş olup dükkan/ticari özelliğini kaybetmesi sebebiyle  vasfı (mesken) dikkate alınmıştır.
Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.