Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Büyükçekmece Cumhuriyet Mahallesi'nde 4+1 Daire (305736)

Bankadan 4 + 1 186m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23333
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
186m2
Ada:
2646
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
17/04/2012
Ruhsat Tarihi:
09/03/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cennet Kuşu Sk Elit Apartanı No:11/5, Cumhuriyet, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz; İstanbul İli, Büyükçekmece İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Cennet Kuşu Sokak, Elit Apartmanı, No: 11/5 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul, 808,66 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde ayrık nizam tarzında, betonarme yapı strüktüründe; 2 bodrum, zemin, 1 normal kat ve çatı katı olmak üzere 5 katlı inşa edilmiştir. Mimari projesine göre 2. Bodrum katında; sığınak ortak kullanım alanı ile 2 adet dubleks mesken eki, 1. Bodrum katında; 2 adet dubleks mesken ile 1 adet mesken, zemin katında; 2 adet mesken, 1. Normal katında; 4 adet ÇAP li mesken, çatı katında; 4 adet ÇAP li mesken eki olmak üzere toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi mimari projesi ile uyumlu olarak 1. Bodrum kat hizasından, batı cepheden verilmiştir. Vaziyet planı üzerinde bina girişi işlidir. Bina giriş kapısı kısmen camlı çelik kapı, giriş holü zeminleri ve duvarları seramik kaplama, kat holleri zeminleri ile merdiven basamakları mermer kaplama, duvarları saten alçı üzeri saten boyalı olup merdiven trabzanları alüminyum doğramadır. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Binada asansör ve yangın merdiveni bulunmamaktadır. Ayrıca bina bünyesinde açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Taşınmazın iskanı bulunmaktadır. 

Konu taşınmaz; bina girişine göre ön kolda, binanın zemin katında konumlu kuzey, güney ve doğu olmak üzere üç yöne cepheli 5 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Mimari projesine göre taşınmaz; salon, 5 adet oda, mutfak, banyo, WC, duş, antre ve balkon plan tertibinde brüt 186 m2 net 167 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın kat, konum ve alansal bazda mimari projesi ile uyumlu olduğu görülmüştür. Mimari projesine aykırı olarak kullanım alanlarında kısmi değişiklikler-bölümlendirmeler yapıldığı görülmüş olup değişikliklerin tamamı basit bir tadilata geri dönüştürülebilir niteliktedir. Taşınmaz mahallinde; salon, 4 adet oda, mutfak, banyo, duş, WC, antre ve balkon plan tertibinde brüt 186 m2 kullanım alanlıdır.

Dairede salon ve oda zeminleri laminant parke kaplama, duvarları saten alçı üzeri saten boyalı olup tavanlar kartonpiyerli tavan boyalıdır. Mutfak hacminde zeminler ve tezgah önü seramik kaplama, duvarlar saten alçı üzeri saten boyalı olup tavanlar kartonpiyerli tavan boyalıdır. Banyo ve WC hacimlerinde zeminler ve duvarlar seramik kaplama olup tavanlar tavan boyalıdır. Diğer hacimlerde (antre) zeminler seramik kaplama olup duvarlar saten alçı üzeri saten boyalıdır. Mutfak hacminde mermerit tezgah, alt ve üstünde suntalam malzemeden mutfak dolabı, banyo hacminde klozet, lavabo ve panel jakuzi, duş hacminde; klozet, lavabo ve duşakabin bulunmaktadır. Daire giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar ahşap panel kapı olup pencere doğramaları PVC dir. Taşınmazın ısınması bireysel kombi, kaloriferlidir. Taşınmaz mahallinde boştur. Mutfak dolapları, banyo hacmi bünyesindeki lavabo dolaplar ile jakuzi alt kısmı sökülmüş vaziyette olup kısmi tadilat gerektirmektedir. 

Not: Taşınmazın tadilat ihtiyacı vardır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.