COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Beylikdüzü Haramidere Sanayi Sitesi'nde 155 m2 Dükkan

Bankadan 155m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17461
Metre Kare 155m2
Ada 18
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 29
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 24.01.1992
Bağımsız Bölüm 116
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yakuplu Mahallesi Haramidere Sanayi Sitesi Akik Sokak O Blok Dükkan No:116 Beylikdüzü/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Akik sokak üzerinden binaya bloğa bakıldığında zemin katta konumlu sağdan 3. dükkandır. Onaylı mimari projesinde brüt 155 m2 alanlı olup yekpare alandan ibarettir. Zemin beton, duvarlar boyalıdır. Taşınmazın tapu vasfı işyeridir.

Bağımsız bölümün yer aldığı bina 95.220 m² alanlı arsa üzerine blok nizamda betonarme yapı türünde, 1987 yılında inşa edilmiştir. Haramidere Sanayi Sitesi; toplam 18 blok ve idari bina olarak inşa edilmiştir. Site içinde çeşitli sektörlerden, imalathaneler ve tamirhaneler mevcuttur. O Blok; D-100 Caddesi üzerinden bakıldığında sol sırada, en arkada konumlu olan bloktur. O blok zemin+normal kat olacak şekilde toplam 2 katlı olara inşa edilmiş olup, toplam 53 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi siva üzeri akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama giriş holü, kat sahanlıkları ve merdivenler mermerdir. Duvarlar plastik boyalıdır.

Ulaşım: İstanbul İli, Beylikdüzü liçesi, Yakuplu Mahallesi, Haramidere Sanayi Sitesi, Akik Sokak, O Blok, Dükkan No:116 (UAVT Kodu: 2455047015),) kapı numaralı posta adresli yerde bulunurlar. Açık tarif olarak; Birlik Caddesi ile E-5 Londra Asfaltı Caddesi arasında bulunan Akik. Sokak üzerinde, konumlu O Blok ta yer almaktadır. Söz konusu taşınmaz uluslararası koordinat sistemine göre 41.001393, 28.684112 koordinatında bulunmaktadır. Bölge; işyeri alanında kalmakta olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz yakın çevresinde; Beysan Sanayi Sitesi, Haramidere Sanayi Sitesi Cami, Torium AVM ve D-100 Karayolu gibi donatılar bulunmaktadır. Ulaşım yönünden toplu taşıma araçları ile kolay erişim mesafesindedir. Taşınmaz; D-100(E5) Karayoluna 100 m, TEM Avcılar gişelerine 5 km, Atatürk Hava Limanına 8 km mesafededir. 

Not: Gayrimenkulün ada/parsel bazında yerinin doğruluğu paftasından kontrol edilmiştir. Binanın doğruluğu vaziyet planından ve bağımsız bölümün katı, kattaki konumu, alan olarak uygun olup, mimari olarak uygun olduğu Beylikdüzü Tapu Sicil Müdürlüğünde mevcut 88/28 proje numaralı onayli kat irtifakına esas tadilat projesinden tespit edilmiştir. Ana gayrimenkule ait 24.01.1992 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Iskan belgesinin; 53 adet bağımsız bölüm 4.576m2 alan için düzenlendiği tespit edilmiştir. Beylikdüzü Belediyesinde yapılan incelemede taşınmaz hakkında herhangi olumsuz bir tespit/tutanak yıkım kararına rastlanmamıştır. Beylikdüzü Belediyesi Imar Durum bürosundan alınan şifahi bilgiye göre; 18.02.2004 tasdik tarihli, 1/1000 ölçekli, Yakuplu Revizyon Uygulama İmar Planında, bir kısmin blok nizam 2 kat, Küçük Sanayi Alanı, bir kısmı blok nizam 4 kat ticaret+hizmet+akaryakıt alanı, bir kısmı blok nizam 4 kat ticaret alanındadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.