COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Başakşehir Altınşehir Mahallesi 71m2 Daire

Bankadan 2 + 1 71m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 11730
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 71m2
Ada 0
Parsel 6056
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Altınşehir Mah.Eşref Sok.No:24 D:1 Başakşehir/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Atatürk Olimpiyat Parkının güneybatısında, Tepe İlkokulunun güneydoğusunda, Eşref Sokak üzerinde sol kolda konumlu 24 nolu binanın bodrum katında konumlu 1 bağımsız bölüm nolu taşınmazdır. Ulaşım krokisi raporda verilmiştir. Yalan çevresinde, Atatürk Olimpiyat Parkı, Tepe İlk Okulu, Tepe Üstü Halilül Rahman Camii. Başakşehir Ticaret Meslek Lisesi yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge şehir merkezine uzak konumda yer almakta olup ilçe merkezine yakın konumdadır.
Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı mesken. 1. bodrum katta yer almakta olup bina girişine göre ön tarafta kuzey ve batı yonlerde iki cephelidir. Mimari projesine göre 71 m2 alanlı olup salon, 2 oda, antre, mutfak ve banyo wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın inceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Ana gayrimenkul 6056 parsel numarasında kayıtlı 297.98 m2 alana sahip arsa üzerinde, tek blok halinde, blok yapı nizamında, 3B yapı sınıfında, 2 bodrum, zemin ve 2 normal kat tertibinde, toplamda 5 kattan oluşan betonarme binadır. Bina girişi projesine uygun şekilde batı yönde ve zemin kat seviyesinden verilmiştir. Onaylı kat irtifak projesine göre konu binanın 2. bodrum katında otopark ve sığınak diğer katların her birinde 2'şer adet daire olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Son kat meskenler çatı piyesli dubleks tarzdadır. Binanın dış cephesi mantolama cephe üzeri akrilik boyalıdır. Bina merdiven evinde basamaklar ve sahanlıklar mermer kaplı olup duvarlar ve tavanlar plastik boyalıdır. Binada doğal gaz tesisatı mevcuttur. Bina giriş kapısı çelik kapıdır. Çevre düzenleme ve altyapı çalışmaları bitmiş durumdadır. Binada asansör yoktur. Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.