İstanbul Bahçeşehir'de 4 katlı 426 m2 7+2 villa

 • 426 m2
 • 7 + 2

Özellikler

  • Tapu no
   1369
  • Pafta
   -
  • Ada
   194
  • Parsel
   1
  • Tapu Bilgisi
   Kat İrtifaklı
  • Isıtma Sistemi
   Kombili
  • Bina Yaşı
   18
  • Kat Sayısı
   4
  • Bulunduğu Kat
   4
  • Bağımsız Bölüm
   6

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 0

Harita

Açıklama

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Nilüfer Çayı Sokak , Berit 8 Villaları, No: 12 Başakşehir / İSTANBUL

Ulaşım: Villa; Göletpark ve Bahçeşehir Villalarının karşısında yer almakta olup, göl, Göletpark ve Bahçeşehir Villaları manzarasına sahiptir. Dairenin yakın çevresinde Bahçeşehir Gölet, Prestige Mall AVM, Bahçeşehir Konser ve Gösteri salonu ve taşınmaza benzer nitelikte müstakil ve site içinde yer alan villa tarzı yapılaşmalar bulunmaktadır. Bölgede villa tarzı yapılaşmanın yanı sıra çok katlı bloklardan oluşan inşa edilmiş/ inşa edilmeye devam eden konut projeleri de bulunmaktadır. Bölge, Başakşehir Belediyesi sınırları dahilinde yer almaktadır. 

Ayrıca villanın 1km2'lik çevresinde Akbatı AVM, 4 adet Migros ve 6 adet Migros benzeri market; 200-1000 mt. çevrede benzin istasyonları ve Evren Oto Sanayi mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu bölgede projelendirilen 2 metro çalışmasının sürdürülmekte olduğu, 700 m ilerisinde 1500 araçlık kapalı otoparklı modern bir Pazar yeri bulunmaktadır.

Ayrıca yine aynı bölgede Ispartakule Tem gişelerinden 'den Karaburun yönüne yol yapım çalışmaları devam etmekte olup Yapım halindeki yeni havaalanına ve kuzey otoyola bağlantı sağlanmaktadır. Tüm bu bilgiler ışığında bir yatırım fırsatı doğurabilecek ve 7+2 kullanım şekliyle meskun olarak da kullanabilecek bir taşınmazdır.

Yaya Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bölgede yaya ulaşımıyla Prestige Mall AVM ve Bahçeşehir Gölet'e erişim vardır.  

Toplu Ulaşım: Rapora konu taşınmazın yakın çevresinde iki İETT durağı bulunmakta olup birine 50, diğerine 75 m mesafededir. Ispartakule Tren İstasyonu 150 m mesafede bulunmaktadır. Yapılagelmekte olan Metro istasyonlarıda hem Hızlı tren bağlantısı hemde İETT bağlantıs için bu çevrede olacaktır.

Özel Araç: Taşınmazın bulunduğu konumdan E6 bağlantısı ve TEM gişelerine 1.5 km., 1. Boğaz Köprüsüne 40 km., Atatürk Havalimanına 21 km. mesafe bulunmaktadır. 

 Özellikler: Daire; zemin, 2 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. 

Zemin katta giriş holü ile 136 m2 bahçe, alt salon, 1banyolu oda, hol, sığınak, garaj, WC, banyo, giriş terası ve teras, 

1. katta merdiven holü, üst salon, 2 oda, mutfak, WC, ön balkon ve Kapalı teras, 

2. katta 3 oda, hol, ebeveyn banyosu ve banyo, 

Çatı katında çamaşır odası, kazan dairesi, depo, merdiven holü ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Bahçe düzenlemesi bulunmakta olup, site güvenliği bulunmamaktadır. Bununla birlikte taşınmazın güvenliği, Omni Alarm sistemi ile her pencere ve kapıda uzaktan kumanda edilebilir, haberleşmeli alarm sistemi ile sağlanmaktadır.

Salon: Salon zeminleri laminant parke, duvarları saten boyalıdır. Penceler ahşap doğrama, kapı MDF-lake kapıdır. Aydınlatma alçıpan içinde dekoratif spotlar ile sağlanmaktadır. 

Odalar: Oda duvarları sıva üzeri saten boyalı olup, tavanlarda spot ışıklandırma vardır. Zeminleri laminant parke kaplıdır. Kapıları MDF-lake kapıdır. Pencereler ahşap doğramadır.  

Mutfak: Mutfak ankastre mutfak olup, zeminleri granit, odaların zeminleri laminant parke döşelidir. Mutfak dolapları mebran kapaklı olup, tezgah çimstone mamuldür. Duvarlar fayans kaplıdır.     

Banyo ve ıslak hacimler: Duvarlar fayans kaplı olup, banyo içerisinde duşakabin, hiton lavabo ve klozet; duş hacminde ise duşakabin, klozet ve lavabo bulunmaktadır. 

Taşınmaz iç Özellikleri: Ahşap doğrama, ankastre mutfak, beyaz eşya, çamaşır odası, ebeveyn banyosu, gömme dolap, hazır mutfak, hilton banyo, ısıcam, kablo TV, uydu TV, kartonpiyer, klima, doğalgaz, panel kapı, bütün pençelerde elektrikli panjur parke, laminant, saten alçı, seramik zemin, şömine, teras, vestiyer, Kapalı balkonda Rehau büyük akerdeon şeklinde pvc doğramadan mamül pencere. 

Daire, 269/10000 arsa paylı, B20-A3 Blok, 6 numaralı bağımsız bölüm Tripleks villa vasfındadır. Daire projesine göre; zemin katta 105 m² kapalı kullanım alanı ve 27 m² garaj hacmi olmak üzere toplam 132 m² kapalı kullanım alanına sahiptir. Ayrıca zemin katta 22 m² kullanım alanına sahip 2 adet teras hacmi bulunmaktadır. Projesine göre zemin katta; giriş holü, hol, 2 oda, sığınak, garaj, WC, banyo, giriş terası ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. 1. katta 112 m² kapalı kullanım alanına ve 27 m² teras alanına sahiptir. Projesine göre, merdiven holü, salon, 2 oda, mutfak, WC, balkon ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Yerinde yer yapılan incelemelerde teras hacminin kapatılarak oda olarak kullanıldığı belirlenmiştir. 2. katta 103 m² kullanım alanına sahip olup 3 oda, ebeveyn banyosu ve banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Çatı katında projesine göre 27 m² kapalı kullanım alanına ve 41 m² teras alanına sahiptir. 

Çatı katında, çamaşırlık, kazan dairesi, merdiven holü ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz projesine göre 374 m² kapalı kullanım alanına ve 90 m² teras kullanım alanına sahiptir. Mevcut duruma göre yaklaşık brüt 426 m² kapalı kullanım alanına 63 m² teras kullanım alanına sahiptir. Giriş kapısı ahşap görünümlü çelik kapı, oda kapıları MDF-lake kapıdır. Pencereler PVC doğramadır. Gayrimenkul ısınma ihtiyacını doğalgaz yakıtlı bireysel kombi ile (Buderus Kazan); soğutmasını ise evin tümünde bulunan soğutma sistemi ile (Alarko Carrier) sağlamaktadır.

Taşınmaz, ada yönetimine sadece senede bir defa jenaratör gideri payı öder (senede 200-400 TL) ve elektirikler kesilmez. Ayrıca bir yönetim gideri yoktur.

Gizle Hepsini Gör