COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Bağcılar Mahmutbey Mahallesi'nde 3+1 120 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16964
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 1723
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mahmutbey Mah. Devekaldırımı Cd. 2609.Sok. No:17 K:3 D:16 Bağcılar/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 3. kat çatı piyesli daire, bina girişine göre sol arka köşede, 2609. Sokak'tan binaya bakıldığında sağ arka köşede konumlu olup güneybatı ve kuzeybatı yönlerinde komşu parsellere açık cephelidir. Taşınmaz normal katında salon, 2 oda, banyo+wc, balkon, antre ve merdiven tertibinde 92 m2 alanlı ve çatı katında bir oda, banyo, hol ile 28 m2 alana sahiptir. Taşınmazın tapu vasfı ÇATI PİYESLİ DAİRE'DİR.

Taşınmazın bulunduğu bina, 569,92 m2 arsa üzerine, ikiz nizam betonarme karkas yapı cinsinde, 2 bodrum kat+zemin kat+ 3 normal kat+çatı arası piyesli katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın projesinde 2. bodrum katında otopark, 1. bodrum katında sığınak, su deposu, 1 ve 2 nolu meskenler, zemin katında bina girişi, 3,4,5, ve 6 nolu meskenler, 1. normal katında 7,8,9 ve 10 nolu meskenler, 2. normal katında 11,12,13 ve 14 nolu meskenler, 3. normal katında 17 nolu mesken, 15,16 ve 18 nolu çatı arası piyesli meskenler olmak üzere  binada toplam 18 bağımsız bölüm konumlanmaktadır. Taşınmazın girişi zemin kattan güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Binanın ortak kullanım alanlarında yerler mermer kaplama, korkuluklar alüminyum doğramadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri akrilik boya olup bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada kapalı otopark mevcut olup asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Bağcılar Belediyesinin yer aldığı mevkide Mahmutbey Caddesi üzerinde kuzey yönü istikametinde ilerlenerek sol kolda yer alan Devre Kaldırımın Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinden batı yönü istikametinde ilerlenerek caddeye sağ kolda bağlantısı bulunan 2. aralık 2614. sokak'a dönülür. Bu sokak bitimine kadar ilerlenerek sol kolda yer alan 2609 Sokak'a dönülür. Konu taşınmaz bu sokak üzerinde sol kolda yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.