1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Bağcılar 15 Temmuz Mahallesi'nde 130 m2 Ters Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 130m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17091
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 2558
Parsel 26
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

15 Temmuz Mah.1490 Sok. No:27A Bağcılar/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Bodrum+zemin katında yer alan 4 bağımsız bölüm numaralı 130 m2 alana sahip taşınmaz bağımsız bölüm, işyeri vasıflı olup, konut olarak kullanılmaktadır. Onaylı mimari projesine göre, bina giriş aksına göre, bodrum kat +zemin katı seviyesinde katta tek bağımsız bölüm olarak konumludur. Bodrum katı projesine göre, yaklaşık brüt 70 m2 depo bölümünden oluşmaktadır. Zemin kat brüt 60 m2 kullanım alanına sahiptir. 1 salon, 2 oda , 1 mutfak ve 1 banyodan oluşmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı 119,50 m2 alanlı 2558 ada, 26 parsel nolu arsa üzerinde betonarme yapı tarzında inşa edilmiş bina, bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Ayrıca 3. normal kattaki daireye ait çatı piyesi mevcuttur. Onaylı mimari projesine ve mahallinde yapılan tespitlere göre binada bodrum+zemin katta depolu dükkan, normal katların her birinde birer adet daire olmak üzere ana yapıda toplam 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden 1490 Sokak üzerinden ana yapının Kuzey cephesi yönünden uygulanmıştır. Bina dış cephesi mantolama kaplı olup giriş kapısı camlı ahşap görünümlü çelik kapıdır. Kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplı olup merdiven korkuluğu alüminyum doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: 15 Temmuz Mah.1490 Sok. No:27A Bağcılar/İstanbul adresinde yer almaktadır. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Gülbahar Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.