1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Avcılar Denizköşkler Mahallesi'nde 1+1 57 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 57m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16053
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 57m2
Ada 0
Parsel 22328
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 08/03/2010
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ, ÇALGI SOKAK NO:6 DAİRE:2 AVCILAR / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: 2 numaralı bağımsız taşınmazın 1. bodrum katında bulunmakta olup 57 m2 alana sahiptir. Mesken salon, oda, mutfak ve banyodan oluşmaktadır. Isıtma sistemi kombi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz içerisindeki tüm döşeme, dolap ve duvarlar bakımlıdır.

Taşınmaz 2 bodrum kat + zemin + 3 normal kat + çatı katından oluşmaktadır. 2. bodrum katında hidrofor- su deposu, sığınak, 1. bodrum katında 2 adet mesken, zemin katında 2 adet mesken, 1. normal katında 2 adet mesken, 2. normal katında 2 adet mesken ve 3. normal katında 2 adet çatı arası piyesli mesken ile birlikte toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Ulaşım:  Taşınmaza bölgenin ana arterleri olan Dr. Safık Ahmet Caddesi üzerinden E-5 Karayolu istikametine gidilirken sol koldaki Çalgı Sokak’a girilmek suretiyle sağlanmaktadır. Taşınmaz bu sokak üzerinde sağ kolda konumludur

Not: 08.03.2010 tarih ve 20150 no.lu yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.