Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

İstanbul Arnavutköy Hicret Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 91m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 9538
Ada 146
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hicret Mahallesi, Kıbrıs Caddesi, Aydoğdu Sokak, No:3, Kat:1 D:3 Arnavutköy/ İSTANBUL

İstanbul Arnavutköy Hicret Mahallesinde 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Arnavutköy İlçesi, Hicret Mahallesi, Kıbrıs Caddesi, Aydoğdu Sokak, No:3, Kat:1 D:3 adresinde yer almaktadır. Bolluca'da yer alan Arnavutköy Belediyesi Ek Hizmet Binasına İnönü Caddesi yönünde devam ederken gelinen son kavşaktan sola Yıldırım Beyazıt Caddesine girilir ve bu cadde üzerinde Arnavutköy Kaymakamlığına doğru düz devam edilir. Bu cadde üzerinde 400 m devam ettikten sonra sağ tarafta yer alan Kıbrıs Caddesine girilir ve yaklaşık 350 m sonra sol tarafta yer alan Aydoğdu sokağa girilir. Taşınmazın yer aldığı bina bu sokak üzerinde sol tarafta yer almaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz projesine göre 3 adet oda, salon, mutfak, banyo+wc, ebeveyn banyosu, antre ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup 87m2 brüt alanlıdır. Bina şaft boşluğuna 4m2’lik büyüme yapıldığı ve 2 adet odanın birleştirildiği belirtilmiştir. Taşınmazın yer aldığı bina Arnavutköy ilçesinde yer alan 170,00 m2 yüzölçümlü, 146 ada, 17 parsel üzerinde yer almaktadır. Parsel üzerinde yer alan bina betonarme karkas yapı tarzında ve ikiz inşa edilmiştir. Bina bodrum kat, zemin kat, 2 normal kat ve çatı katından oluşmakta olup toplamda 5 katlıdır. Binanın bodrum katında 1 b.b. no’lu dubleks meskenin alt katı, zemin katında 1 b.b. nolu dubleks meskenin üst katı ve 2 b.b. nolu mesken, 1.normal katında 3 b.b. nolu mesken, 2.normal katında 4 b.b. nolu çatı arası piyesli mesken yer almaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve Aydoğdu Sokak üzerinden, çelik kapı ile yapılmaktadır. Bina dış cephesi fugalı mantolama yapılmış, üzeri dış cephe boyası ile boyanmıştır.

Yakın çevresinde farklı etaplardan oluşmakta olan NeoGölpark İstanbul projesi, Arnavutköy Belediyesi Ek Hizmet Binası, Arnavutköy Kaymakamlığı, Bolluca Ticaret Meslek Lisesi, Şeyh Şamil İlkokulu, kısa katlı konut yapılaşmaları, çok sayıda boş tarla/arsa ve fabrika binaları bulunmaktadır.

Not: 17/08/2015 Tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.