1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Arnavutköy Anadolu Mahallesi'nde 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15313
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 0
Parsel 20751
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 18/09/2015
Ruhsat Tarihi 18/09/2014
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Anadolu Mah. Murakıp Sokak, Zümra Apt. No:5, D:1 Arnavutköy/İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkulde yer alan değerleme konusu taşınmaz zemin kattan doğu yönünden yapılan bina girişine göre Bodrum ve Zemin katta arka cephede yer alan meskendir. Taşınmaz mimari projesine göre toplam 90 m2 (Bodrum 35 m2, Zemin 55 m2) kullanım alanlı olup; Bodrum katta: 3 adet oda ve banyo-wc hacimlerinden oluşmakta olup 55 m2 kapalı kullanım alanlıdır. Zemin katta: salon, mutfak, banyo-wc antre hacimlerinden oluşmakta olup 35 m2 kapalı kullanım alanlıdır. Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları panel, pencere doğramaları PVC-ısıcamlıdır. Salon ile odalarda zemin laminat parke, duvarlar saten boyadır. Banyo ve wc bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamadır. Banyo içerisinde ayaklı lavabo, klozet ve kabinli duş yeri bulunmaktadır. Mutfakta MDF dolaplar ve granit tezgah mevcut olup, zemini ile tezgah üst kısmı seramik kaplama, duvarları saten boyadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanacak olup kombi ve petekler takılıdır. Giriş kat zemin döşemeleri ve duvarlar bakımlıdır. Alt kat zemin döşemeleri, duvar boyaları, zemin-duvar birleşimi bölgeler bakımsızdır ve deforme olmuştur.

Ana gayrimenkul 342,12 m2 yüzölçümlü, 0 ada 20751 parsel üzerinde betonarme yapı tarzında tek blok şeklinde Projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul; 1 bodrum + zemin+ 3 normal Kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşan betonarme bina ve arsasıdır. Binanın 1. Bodrum katta Zemin kattaki dairelere ait hacimler, zemin katta 3 adet ters dubleks daire, normal katların her birinde 3 er adet daire olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden doğu cephesinden sağlanmaktadır. Bina içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Arnavutköy ilçesi, Anadolu Mahallesi, Murakıp Sokak, Zümra Apt. No:5, D:1 adresinde konumlu dairedir. UAVT No: 2698047962.Taşınmaza ulaşım için, bölge ana arterlerinden olan Gaziosmanpaşa Caddesi üzerinden kuzey istikametinde ilerlerken 200 metre sonra sağa Necip Fazıl Caddesine girilip yaklaşık 600 metre sonra sola Murakıp sokağa girilir. Konu taşınmaz Murakıp Sokakta sol kolda değerleme konusu taşınmaz olan 5 dış kapı numaralı Zümra Apt. içerisinde zemin katta yer almaktadır.

Not: 18.09.2014 tarih 743 sayılı yapı ruhsatı ve 18.09.2015 tarih 339 belge numaralı Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tadilata ihtiyacı vardır. Tapu vasfı Dubleks Meskendir. Tapuda Arnavutköy Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.