1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Isparta Yalvaç Zafer Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15352
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 641
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 18/12/2000
Ruhsat Tarihi 18/12/1992
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm A 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ZAFER Mah. GÜNEŞ 1 Sok. ZAFER Sit. No: 12 D / 1 / YALVAÇ / ISPARTA

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, A blok ana binanın zemin katında konumlu, bina girişine göre sağ tarafta, kuzey, doğu ve batı cepheli, 2/68 arsa paylı meskendir. Onaylı projesine istinaden antre, hol, 3 oda, 1 salon lvb+wc, banyo ve 2 teras hacimlerinden oluşmaktadır. 11 m2 teras hacimleri hariç 99 m2 brüt kullanım alanlıdır. Dahili incelemesi yapılamayan konu taşınmazın giriş kapısı ahşaptır. Dışarıdan yapılan gözlemlere göre doğalgaz bağlantıları imal edilmiş, taşınmaza kullanımı açılmamıştır.

Konu taşınmazın yer aldığı A blok ana gayrimenkul 220 m² taban oturumlu, 1.100 m² inşaat alanlı, bodrum, zemin ve 3 normal kat olarak toplam 5 katlı, betonarme karkas binadır. Bodrum katında sığınak ve depolar, zemin katında bina girişi ve 2 adet mesken, 3 normal katta ikişer adet mesken bulunmakta, bina toplamında 8 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cephesi bakım gerektirir şekilde akrilik boyalı, cümle kapısı demir doğrama, giriş zemini ve merdiven basamakları mermer kaplama, trabzan demirleri kutu demir profildir.

Ulaşım: Isparta ili, Yalvaç ilçesi Zafer Mahallesi, Güneş 1 Sokak Zafer Sitesi 12D dışkapı numaralı A blok binanın zemin katında yer alan 1 bağımsız bölüm ve iç kapı numaralı meskendir. Taşınmaza ulaşım için Yalvaç Meslek Yüksekokulu önünden güneydoğu yönüne Güneş 1 Sokak üzerinde 115 m ilerlenir. Zafer Sitesi girişi solda konumludur. Konu taşınmaz parselin batı kenarında yerleşik A bloktadır. Çevrede ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: 18/12/1992 tarihli yapı ruhsatı ve  18/12/2000 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Görgübayram Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.