Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Isparta Gelenler Köke Mahallesi'nde 2770 m2 Tarla

Bankadan 2770m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16909
Metre Kare:
2770m2
Ada:
0
Parsel:
186
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gelendost İlçesi, Köke Köyü, Körler Mevkii, 186 Parsel Isparta

Uzman Görüşü

Taşınmaz düzgün geometrik şekle sahip olma avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 186 parselde "TARLA" vasıflı taşınmaz 2770 m2 alana sahiptir. Dikdörtgen geometrik şekle sahip olup, düz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz güney cepheden 185 nolu parsel, doğu cepheden 4146,4148,4149 nolu parseller, kuzey cepheden 187,188 nolu parseller, batı cepheden 189,193 nolu parseller ile çevrilidir. Parsel içerisinde bakımsız elma ağaçları yer almaktadır. Sondaj kuyusundan sulama yapılmaktadır.

Ulaşım: Gelendost İlçesi, Köke Köyü, Körler Mevkii, 186 Parsel Isparta adreslidir. Köke- Gelendost yolu üzerinden Gelendost ilçesi istikametinde güneybatı yönlü yaklaşık 750 metre ilerlenir ve sağa toprak yola girilir. Yaklaşık 800 metre ilerledikten sonra sağ tarafta 3 parsel iç kısmında yer almaktadır.Köke merkeze 1,78 km mesafede yer almaktadır. Yakın çevresinde tarım arazileri yer almaktadır. 

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.