COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Hatay Payas Karacami Mahallesinde 3+1 130 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14978
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 503
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 03/04/2013
Ruhsat Tarihi 19/12/2011
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karacami mah. Şehit Karaoğlanoğlu Caddesi, No:36 / 2 PAYAS / HATAY

Uzman Görüşü

Hızlı yapılaşmanın olduğu, konut amaçlı tercih edilen çok nezih bölgede, Kaymakamlık ve Belediye binalarına 700 m, sahile 800 m, ilçe merkezine 400 m. mesafede Brüt 130.00 m2 3 oda1 salon giriş kat köşe daire; cephesinin açık olması, ulaşımın kolay olması, bölgede yeni yapılaşmaların olması avantajlarına sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkulün bulunduğu bina 7 yıllıktır. Bina zemin + 4 Normal kat + Çatı kattan meydana gelmektedir. Bina betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Binanın zemin katında ve 1.2.3. normal katlarında her katta 2`şer mesken, 4+çatı katında 2 adet dubleks mesken bulunmakta olup binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadan yapılmıştır. Bina girişi, merdiven basamakları, sahanlıkları mermer kaplamadır. Binada tek asansör bulunmaktadır. Bir kaç araçlık açık otopark alanı mevcuttur. Binada doğalgaz tesisatı yapılıdır. Gayrimenkulün bulunduğu binanın incelenen onaylı projesinde söz konusu meskenin yüzölçümünün brüt 130 m2 olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın eksperiz işlemi dışarıdan yapılmış olup, mahallinde ölçüm yapılamadığından yasal ve mevcut durum karşılaştırılması yapılamamıştır. 2 bağımsız bölüm numaralı mesken bina girişine yüzümüzü dönerek baktığımızda sağ tarafta kalmaktadır. Mesken projesinde salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre+hol, duş ve 2 balkon bulunmaktadır. Meskenin giriş kapısı ahşap kaplamalı çelik kapıdır. 

Ulaşım: Karacami Mahallesi Şht. Karaoğlanoğlu Caddesi No:36 Zemin Kat Daire:2 Payas / Hatay adresinde bulunmaktadır. Bina Payas ilçe merkezinin kuzey batısında yer almakta olup, yaklaşık 500 mesafede bulunmaktadır. Meskenin bulunduğu binaya ulaşmak için şehrin merkezi sayılan Kent Meydanından batı yönünde bulunan. İnönü Caddesine girilir, yaklaşık 100. Payas Merkez Camiinden sağ tarafa Mevlüt Akkar Caddesine girilir yaklaşık 200 m. sonra sol tarafa Kaplan sokağa dönülerek yaklaşık 300 m. sonra sol tarafımız üzerinde kalan binanın zemin katında yer alan meskene ulaşılmış olunur. Taşınmazın yer aldığı bölgedeki binalar orta gelir grubuna hitap etmektedir. Binalar mesken olarak kullanılmaktadır. Aynı bölgede Payas Öğretmen Evi, Hükümet konağı bulunmaktadır. Mevkie ulaşım kolaydır.

 Not: 19/12/2011 tarihli Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.
          03/04/2013 tarihli Yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.